Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Grabiszyńska 141
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Fabryczna, Grabiszyn, ul. Grabiszyńska 141

Więcej o budynku

ul. Grabiszyńska 141
6 pięter
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Grabiszyńska 141 na mapie Wrocławia

Fabryczna, Grabiszyn, ul. Grabiszyńska 141

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań59
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 68 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań35,19–67,22 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniausługi w budynku, przystosowane dla niepełnospawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Grabiszyńska 141 jest kameralnym budynkiem wielorodzinnym, wykonanym w podwyższonym standardzie. Znajduje się we Wrocławiu na pograniczu osiedla Grabiszyn i Starego Miasta.

Lokalizacja

Inwestycję położono przy ulicy Grabiszyńskiej 141, w dawnej dzielnicy Fabryczna, w odległości blisko 2,5 kilometrów od ścisłego centrum Wrocławia. Okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, posiada infrastrukturę oświatową i handlowo-usługową.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy położone są kawiarnie i restauracje, placówka Poczty Polskiej, kościół, Centrum Historii Zajezdnia. Najbliższe sklepy spożywcze to Lewiatan (170 metrów), Żabka (260 metrów), Jola (300 metrów). W odległości 1,5 kilometra leży centrum handlowe Borek z supermarketem Carrefour. Park Grabiszyński jest oddalony o około 2,5 kilometra.

Edukacja

W promieniu blisko 400 metrów Grabiszyńskiej 141 położone są szkoła podstawowa nr 43, szkoła podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim i zespół szkół nr 11, o 900 metrów jest oddalona szkoła podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia. Pobliskie ośrodki przedszkolne to przedszkole nr 94 Plastusiowy Domek (100 metrów), przedszkole integracyjne nr 89 (300 metrów), przedszkole nr 88 (750 metrów).

Opieka medyczna

W okolicy są apteki, prywatne gabinety lekarskie, rodzinne centrum medyczne Elf-Med, przychodnia publiczna Grabiszyn.

Sport

W pobliżu dostępne są sale fitness, stadion Śląska.

Komunikacja

Inwestycja jest położona przy ulicy Grabiszyńskiej, będącej jedną z arterii komunikacyjnych Wrocławia. Dojazd samochodem do centrum zajmuje blisko 15 minut. Niedaleko jest dostępny zjazd na drogę krajową nr 5, pozwalającą na wyjazd poza miasto. Tuż przy inwestycji są położone przystanki tramwajowe i stacja roweru miejskiego WRM, przystanki autobusowe są oddalone o około 300 metrów.

Architektura

Projekt architektoniczny inwestycji został wykonany przez pracownię Major Architekci. Budynek o zróżnicowanej wysokości ― maksymalnie 6 pięter ― wzniesiono w stylu modernistycznym, z zastosowaniem nieregularnego układu prostej bryły. Wykonano kaskadowe tarasy od strony dziedzińca. Elewację wykończono tynkami w kolorze białym. W kondygnacji parterowej zaprojektowano lokale usługowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji wykonano strefy zielone i elementy małej architektury, jak to ławki i stojaki na rowery, oraz oświetlone ścieżki na dziedzińcu. Przewidziano miejsca postojowe na dwupoziomowym podziemnym parkingu. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

O mieszkaniach

Mieszkania inwestycji posiadają powierzchnię od 35 do 67 metrów kwadratowych, mają od jednego do trzech pokoi. Większość lokali jest wyposażona w tarasy, pozostałe mieszkania mają balkony lub loggie. Oferowane są pakiety usług wykończeniowych.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę Dom Development, istniejącą na rynku nieruchomości Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta od ponad 20 lat. Jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada liczne nagrody i wyróżnienia, jak to Deweloper Mieszkaniowy Roku, Deweloper Dekad, Perły Polskiej Gospodarki, Diamenty Forbesa. Inne zrealizowane przez tego dewelopera inwestycje mieszkaniowe to osiedla Oaza, Idylla i Aleja Piastów (Wrocław), Apartamenty Włodarzewska, Rezydencja Mokotów, Wille Taneczna, Osiedle Saska, Ursynovia (Warszawa).

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Grabiszynska 141.

Jaki jest adres Grabiszyńska 141?

Fabryczna, Grabiszyn, ul. Grabiszyńska 141.

Kto jest deweloperem Grabiszyńska 141 w Wrocławiu?

Deweloperem Grabiszyńska 141 jest Dom Development.

Kiedy Grabiszyńska 141 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Grabiszyńska 141 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Grabiszyńska 141 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o