Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Kawęczyńska 67
w Warszawie

Cena
wkrótce w sprzedaży
Adres
Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Kawęczyńska 67

Więcej o budynku

ul. Kawęczyńska 67
4 piętra
Wkrótce w sprzedaży
Nie wiadomo
Nie wiadomo
Wkrótce w sprzedaży

Kawęczyńska 67 na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań25
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań28,66–118,76 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Kawęczyńska 67 w Warszawie to czteropiętrowy budynek wielomieszkaniowy, ulokowany na Pradze, w środkowej części prawobrzeżnej Warszawy.

Lokalizacja

Budynek znajduje się na historycznym obszarze Szmulowizna w obrębie warszawskiej dzielnicy Praga-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Michałowskiego, w pieszej odległości od ul. Ząbkowskiej i innych zabytkowych lokacji Starej Pragi.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji znajdują się kawiarnie i restauracje, sklep spożywczy Żabka – 870 m, supermarket Kaufland – 950 m, CH Galeria Wileńska – 1,8 km, kościół katolicki – 250 m, poczta – 980 m, paczkomat – 800 m, sala koncertowa Praga Centrum – 1,6 km, Centrum Kultury i Aktywności – 1,5 km. Zaraz obok leżą tereny Parku Michałowskiego; wybieg dla psów – 100 m; w okolicy znajduje się Centrum Praskie Koneser, niedaleko jest do bulwarów wiślanych lub Parku Praskiego połączonego z Warszawskim Zoo.

Edukacja

W pobliżu znajdują się przedszkola nr 186 – 600 m i nr 185 z oddziałami integracyjnymi – 750 m, szkoła podstawowa nr 354 im. A. Asnyka – 400 m, policealna szkoła zawodowa Edicus – 350 m, branżowa szkoła I stopnia nr 12 im. S. Starzyńskiego – 200 m, Akademickie LO Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych – 400 m, XX LO im. Bolesława Chrobrego – 200 m, zespół szkół muzycznych I stopnia im. S. Moniuszki – 600 m.

Opieka medyczna

Pobliskie ośrodki opieki zdrowotnej to m.in. Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera – 1,5 km i Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego – 2,6 km.

Sport

W najbliższej okolicy znajdują się kryty basen MANS – 350 m, klub piłkarski MUKS – 100 m, centrum paintballowe – 700 m.

Komunikacja

Inwestycja leży w bliskim zasięgu kluczowych arterii transportowych warszawskiej Pragi i jest skomunikowana z resztą miasta poprzez drugą linię metra – najbliżej położone są stacje metra Szwedzka i Dworzec Wileński. W najbliższej okolicy znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, niedaleko jest także do dworca kolejowego Warszawa Wschodnia.

Architektura

Podpiwniczony budynek z płaskim dachem, wzniesiony z prostej bryły o wysokości 5 kondygnacji, w stylu loftowym, został dobrze wkomponowany w istniejącą zabudowę. Elewacja wykończona jest okładziną o kolorze ceglanym, dodano elementy betonowe i metalowe o kolorze bieli i brązu (gzymsy, balustrady, fragmenty ścian zewnętrznych), okna o ponadprzeciętnie dużej powierzchni podzielone są szprosami w stylu przemysłowym.

Infrastruktura osiedla

W budynku zamontowano cichobieżną windę, wyodrębniono komórki lokatorskie, zaprojektowano wielostanowiskową podziemną halę garażową. Przestrzeń wokół budynku zaaranżowano w zieleń.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano 25 mieszkań w metrażach od 28 do 119 m2 o zróżnicowanych układach – od kawalerek do mieszkań dwupokojowych i apartamentów trzypokojowych, wśród których jeden lokal na ostatniej kondygnacji jest dwukondygnacyjny. Do każdego z mieszkań przynależy balkon lub ogródek w przypadku mieszkań parterowych.

O deweloperze

Projekt Kawęczyńska 67 w Warszawie realizuje spółka o skandynawskich korzeniach Nordic House Deweloper, obecna na rynku nieruchomości od 2006 roku.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera o starcie sprzedaży tej inwestycji
Otrzymasz od nas wiadomość od razu jak sprzedaż rozpocznie się lub pojawi się nowa informacja o tej inwestycji
Podoba Ci się Kawęczyńska 67?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jaki jest adres Kawęczyńska 67?

Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Kawęczyńska 67.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Kawęczyńska 67?

Wkrótce w sprzedaży.

Kto jest deweloperem Kawęczyńska 67 w Warszawie?

Deweloperem Kawęczyńska 67 jest Nordic House Deweloper.

Kiedy Kawęczyńska 67 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Kawęczyńska 67 – planowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o