Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Krakowska 37
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Krzyki, ul. Krakowska 37

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Krakowska 37 — 1 kw. 2018
Krakowska 37
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań263
Liczba pięter11
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 81 miejsce), miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)
Powierzchnia mieszkań17,12–64,02 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniaapartamenty inwestycyjne, lobby, usługi w budynku, przystosowane dla niepełnosprawnych, zarządzanie najmem

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 23‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, z wykończeniem

Opis Inwestycji

O inwestycji

Krakowska 37 to dwa nowoczesne budynki wielorodzinne, realizowane we Wrocławiu.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Krakowskiej, w południowo-wschodniej części dzielnicy Krzyki. Od centrum miasta jest oddalona o około 4 km. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską i handlowo-usługową, bliskością terenów nad rzeką Oławą.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W pobliżu są supermarkety Selgros oraz Piotr i Paweł, centrum handlowe Family Point, restauracje, apteka, klub fitness, sklep budowlany Leroy Merlin, punkty usługowe, stacje paliw, salon meblowy. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Wyższa Szkoła Zarządzania – 100 m, Szkoła Podstawowa „Edukacja” – 150 m, Szkoła Podstawowa nr 96 im. L. Teligi – 500 m, Przedszkole i Klubik Bajkowa Przystań, Przedszkole Niepubliczne nr 12 – 1100 m. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne i zielone, jak to Park na Niskich Łąkach – 950 m, Kąpielisko Oławka – 1100 m, Stadion Sportowy "Oławka" – 1300 m, Park Wschodni – 2100 m.

Architektura

Inwestycję tworzą dwa budynki mieszkalne o wysokości 11 pięter, nowoczesnym designie i stonowanej kolorystyce. Przeszklone balustrady balkonowe, a także elementy dekoracyjne z drewna stanowią część układu architektonicznego elewacji.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Wokół budynków założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Przewidziano przestrzeń rekreacyjną, strefy handlowo-usługowe oraz wejściowe z lobby. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe naziemne oraz w parkingu podziemnym.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusów nr 114 i 243, tramwajów nr 3 i 5. Inwestycja znajduje się w odległości 800 m od drogi krajowej nr 94, która jest bezpłatną trasą alternatywną dla autostrady A4 i 1,5 km od drogi krajowej nr 98 klasy GP, która jest trasą alternatywną dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dojazd do Starego Miasta samochodem zajmuje około 15 minut. Stacja kolejowa Wrocław Główny jest oddalona o 2200 m. W pobliżu inwestycji przebiegają trasy rowerowe.

O mieszkaniach

Mieszkania inwestycji Krakowska 37 to są apartamenty inwestycyjne. Łącznie zaprojektowano 255 lokali mieszkalnych o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 17 do 84 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają loggie, balkony lub tarasy, część mieszkań posiada dwa tarasy lub dwie loggie. Deweloper oferuje opcję wykończenia mieszkań pod klucz oraz usługi zarządzania najmem.

O deweloperze

Krakowska 37 to inwestycja deweloperska firmy Atal. Firma jest jedną z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe i specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, apartamentów oraz lokali komercyjnych. W portfolio dewelopera są inwestycje, zrealizowane we Wrocławiu, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji we Wrocławiu są między innymi osiedla Nowe Miasto Różanka, Atal Oporów, Nowe Żerniki, Nowe Miasto Jagodno.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Krakowska 37?

Krzyki, ul. Krakowska 37.

Kto jest deweloperem Krakowska 37 w Wrocławiu?

Deweloperem Krakowska 37 jest ATAL.

Kiedy Krakowska 37 zostanie oddany do użytkowania?

Krakowska 37 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Krakowska 37 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o