Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Ku Słońcu
w Szczecinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Gumieńce, ul. Kazimierska 1-5

Więcej o budynkach

Ku Słońcu I
ul. Kazimierska 1 (Budynek 1)
5 pięter
Sprzedane
1 kw. 2010
Oddano w 4 kw. 2011
Sprzedane
Ku Słońcu II
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Kazimierska 4 (Budynek 4)
5 pięter
Sprzedane
1 kw. 2010
Oddano w 4 kw. 2014
Sprzedane
Ku Słońcu III
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Kazimierska 5 (Budynek 5)
5 pięter
Sprzedane
1 kw. 2010
Oddano w 2 kw. 2018
Sprzedane

Ku Słońcu na mapie Szczecina

Gumieńce, ul. Kazimierska 1-5

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków5
🟧 Liczba mieszkań854
🟧 Liczba pięter5
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań30–106 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, teren rekreacyjny, patio, usługi w budynku, wideodomofon, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, penthouse
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Ku Słońcu to nowoczesne kameralne osiedle, realizowane etapowo w Szczecinie.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ulicy Kazimierskiej w dzielnicy Gumieńce, w odległości około 7,4 km od ścisłego centrum miasta. Lokalizacja wyróżnia się rozwijającą się infrastrukturą komunikacyjną i handlowo-usługową.

Okolica inwestycji

W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze (Biedronka, Żabka, Fresh Market), restauracje, sklep meblowy, punkty usługowe, stacja paliw, placówki medyczne, kościół, salon urody. Najbliższe placówki pocztowe są zlokalizowane w odległości około 650 m. Sklep budowlany Castorama znajduje się w odległości 500 m, centrum handlowe Ster jest oddalone o 800 m, do hipermarketu Lidl – 1150 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 8 im. Młodych Europejczyków, Przedszkole „Akademia Uśmiechu”, Przedszkole Integracyjne „Akademia Małego Europejczyka” i Szczecińskie centrum edukacji „Sukces – 500 m, Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka” i Centrum Edukacyjno-Opiekuńcze "Kraina Baśni" – 650 m, Szkoła Matematyki „2+2” – 800 m. Jezioro Słoneczne z wyspą jest oddalone o 850 m, Park Przygodna znajduje się w odległości 1100 m.

Architektura

Ku Słońcu to kameralne, pięciopiętrowe budynki wielorodzinne. Kolorystyka obiektu jest jasna, elewację wypełniono w białych odcieniach i subtelnych pastelowych kolorach: szarym, żółtym i pomarańczowym. Architektoniczny projekt osiedla koresponduje z nasadzeniami roślin: drzew, krzewów i kwiatów, które tworzą zaaranżowaną zieloną przestrzeń pomiędzy budynkami. Większość mieszkań – dwustronne, z tarasami i trzyszybowymi pakietami okiennymi.

Infrastruktura osiedla

Budynki osiedla wyposażone są w cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców są nowoczesne patio, teren rekreacyjny, plac zabaw, komórki lokatorskie. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe naziemne i w parkingu podziemnym. W inwestycji zaprojektowane są lokale handlowo-usługowe. Przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. W odległości 200 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusów nr 88, 108, 124, 528, 908 oraz tramwajów nr 8 i 10. Tuż przy osiedlu przebiega droga krajowa nr 10 klasy GP, która łączy aglomerację szczecińską, bydgosko-toruńską oraz warszawską, droga krajowa nr 13 klasy GP łącząca Szczecin z granicą z Niemcami w Rosówku jest oddalona o 2700 m. Dojazd samochodem do Starego miasta w Szczecinie zajmuje około 13 minut przez Aleję Ku Słońcu. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w bezpośredniej bliskości znajdują się ścieżki rowerowe i stacja wypożyczalni rowerów (150 m).

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są kawalerki, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe mieszkania, a także penthouse. Metraże wahają się w przedziale od 30 do 106 metrów kwadratowych. W ofercie są mieszkania z dużymi łazienkami, oddzielnymi WC. W zależności od kondygnacji każde mieszkanie z obu stron posiada loggię lub ogródek. Lokale wyposażone są w wideodomofony. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Ku Słońcu to projekt grupy deweloperskiej Polnord. Firma jest jednym z największych polskich deweloperów, posiada trzydziestoletnie doświadczenie w branży i oferuje klientom inwestycje komercyjne i mieszkaniowe w Szczecinie, Warszawie, Gdańsku i Olsztynie. Polnord jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W Biurze sprzedaży Polnord uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inna nazwa tej inwestycji Ku Sloncu.

Jaki jest adres Ku Słońcu?

Gumieńce, ul. Kazimierska 1-5.

Kto jest deweloperem Ku Słońcu w Szczecinie?

Deweloperem Ku Słońcu jest Polnord.

Kiedy Ku Słońcu zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 5, Budynek 4, Budynek 3, Budynek 2, Budynek 1 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Ku Słońcu na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o