Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Wilania, Wiktoria i Wioletta
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Herbu Janina 5-11 (9,1 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynkach

Etap 1 - Wilania
Jeszcze 3 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 3 budynki
ul. Herbu Janina 11C (Budynek B1)
4 piętra
Sprzedane
4 kw. 2018
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane
Etap 2 - Wiktoria
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Herbu Janina 9B (Budynek B5)
4 piętra
Sprzedane
4 kw. 2018
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane
Etap 3 - Wioletta
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Herbu Janina 7A (Budynek B8)
4 piętra
Sprzedane
4 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2021
Sprzedane

Wilania, Wiktoria i Wioletta na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjewideodomofon
🟧 Liczba budynków10
🟧 Liczba mieszkań288
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań47–89 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, rowerownia, wózkarnia, boksy rowerowe, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,72 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Wilania, Wiktoria i Wioletta to nowoczesne kameralne osiedle, realizowane etapowo w warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ulicy Herbu Janina, w odległości około 11 km od ścisłego centrum miasta. Lokalizacja wyróżnia się rozwijającą się infrastrukturą handlowo-usługową i bliskością terenów rekreacyjnych.

Okolica inwestycji

W pobliżu dostępne są placówka medyczna, sklep spożywczy Biedronka, sklep rowerowy, restauracje, kawiarnia, klub fitness, punkty usługowe, stacja paliw. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości około 1100 m. Centrum handlowe Street Mall Vis a Vis oddalone jest o 2100 m. Tuż przy osiedlu znajdują się Błonia Wilanowskie – teren rekreacyjny, pokrywający się z Polami Wilanowskimi i Parkiem Natolińskim. Plaża Wilanów znajduje się w odległości 1900 m. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie i Park Wilanowski, który zimą zamienia się w Ogród Świateł, są oddalone o około 2200 m.

Edukacja

Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole „Hero Academy”, Dwujęzyczny Żłobek i Przedszkole „Academy International Wilanów” – 320 m, Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego, Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta, Przedszkole nr 420 „Nasza Bajka” – 960 m, Szkoła Podstawowa Im. Alberta Einsteina, Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek – 1440 m.

Komunikacja

Osiedle Wilania, Wiktoria i Wioletta są dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami Warszawy. W odległości 650 m znajduje się przystanek autobusowy Branickiego z liniami autobusów nr 217, 323, 379, 522, N81, które oferują możliwość dojazdu także do stacji metra linii M1 Imielin (3200 m). Odległość do centrum Warszawy stanowi blisko 11 km i zajmuje około 25 minut jazdy samochodem przez ul. Sobieskiego lub al. Niepodległości i al. Wilanowską. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja wypożyczalni rowerów miejskich (500 m).

Architektura

Wilania, Wiktoria i Wioletta to kameralne, czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne. Kolorystyka obiektu jest pastelowa, stonowana i dopełniona przeszklonymi balustradami balkonowymi, co zapewnia dodatkowe doświetlenie pomieszczeń. Fasadowa część i klatki schodowe są wykończone z betonu architektonicznego, stali i naturalnego drewna. Architektoniczny projekt osiedla koresponduje z nasadzeniami roślin: drzew, krzewów i kwiatów, które tworzą zaaranżowaną zieloną przestrzeń pomiędzy budynkami.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest objęty całodobowym monitoringiem. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, komórki lokatorskie, wózkownie, boksy rowerowe, miejsca postojowe w parkingu podziemnym. W inwestycji zaprojektowane są lokale handlowo-usługowe.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 47 do 89 metrów kwadratowych. W ofercie są mieszkania z dużymi łazienkami, osobnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi. W zależności od kondygnacji każde posiada balkon o powierzchni do 13 metrów kwadratowych lub ogródek o wielkości do 40 m2. Lokale wyposażone są w wideodomofony. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Wilania, Wiktoria i Wioletta to projekt grupy deweloperskiej Polnord. Firma jest jednym z największych polskich deweloperów, posiada trzydziestoletnie doświadczenie w branży i oferuje klientom inwestycje komercyjne i mieszkaniowe w Warszawie, Gdańsku, Olsztynie i Szczecinie. Polnord jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Stacja Kazimierz i Neptun.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Wilania, Wiktoria i Wioletta?

ul. Herbu Janina 5-11 (9,1 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Wilania, Wiktoria i Wioletta w Warszawie?

Deweloperem Wilania, Wiktoria i Wioletta jest Polnord.

Kiedy Wilania, Wiktoria i Wioletta zostanie oddany do użytkowania?

Budynek B1, Budynek B2, Budynek B3, Budynek B4, Budynek B5, Budynek B6, Budynek B7, Budynek B8, Budynek B9, Budynek B10 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Wilania, Wiktoria i Wioletta na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o