1/6
Lisowice Park w Środzie Śląskiej
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Lisowice Park
w Środzie Śląskiej

Cena / m2
od ‍3 955 zł $990
Adres
Środa Śląska, Lisowice, ul. Źródlana

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Lisowice Park

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 28 kwietnia 2021 r.
3-pokojoweod 84.01 m2od ‍4 343 zł / m2 $1 090od ‍354 900 zł $88 910
2-poziomoweod 123.61 m2od ‍4 003 zł / m2 $1 000od ‍488 900 zł $122 480

Lisowice Park na mapie Środy Śląskiej

Środa Śląska, Lisowice, ul. Źródlana

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Lisowice Park — 1 kw. 2021
Lisowice Park I etap
Budynek A1.1, Budynek A1.2, Budynek A1.3, Budynek A1.4, Budynek A1.5, Budynek A1.6, Budynek A1.7, Budynek A1.8, Budynek A1.9, Budynek A1.10
w budowie
w sprzedaży
termin oddania – 4 kw. 2022
Lisowice Park II etap
planowane

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków10
Liczba mieszkań20
Liczba pięter1
Ogrzewanieindywidualne (pompa ciepła)
Parkingmiejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań84,01–123,61 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenteren ogrodzony
Udogodnieniakomórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi3‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Lisowice Park to kompleks mieszkalny o klimacie podmiejskim, złożony z wolnostojących budynków dwulokalowych, usytuowany 15 km na południowy zachód od Wrocławia.

Lokalizacja

Osiedle leży w miejscowości Lisowice w powiecie średzkim, w gminie Kostomłoty, wzdłuż ul. Potokowej, między ul. Tulipanową a drogą do Karczyc. Okolica inwestycji to pola, luźna zabudowa jednorodzinna i tereny o charakterze parkowym.

Okolica inwestycji

W promieniu 5 km wokół inwestycji, w ościennych miejscowościach można znaleźć niezbędne punkty: sklep ogólnospożywczy i punkt odbioru Lokalny Rolnik (3 km) w Bogdaszowicach, paczkomat (4 km), Kościół w Chmielowie (1,3 km). Pozostałe obiekty infrastruktury, w tym supermarkety Biedronka i Polomarket, centra medyczne i stomatologiczne, przedszkola i szkoły podstawowe, Basen "Delfinek" GOKiS, Hala Widowiskowo-Sportowa i in. dostępne są w zasięgu 7 km, w Kątach Wrocławskich. W niedużej odległości znajdują się Las Ratyński, Park krajobrazowy Dolina Bystrzycy, Zalew Mietkowski.

Architektura

Budynki z prostej bryły posiadają parter, pełne piętro i strych nakryty dwuspadowym dachem z oknami połaciowymi. Budynki są tynkowane w tonacji bieli i jasnej szarości. Mieszkania piętrowe posiadają niezależne wejście, do którego prowadzą schody zewnętrzne. Balkon na piętrze służy zadaszeniem tarasu ogrodowego na parterze.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest ogrodzony, zadbany w chodniki i drogę wewnętrzną. Przewidziano naziemne miejsca postojowe do każdego lokalu. Mieszkańce mogą korzystać z komórek gospodarczych.

Komunikacja

Terenem gminy kursują linie komunikacji publicznej. Najbliższy przystanek autobusowy położony jest w odległości około 1,5 km, przy ul. Głównej, prowadzącej do Bogdaszowic. Stacja kolejowa z połączeniami KD i REG w Kątach Wrocławskich oddalona jest o 5,5 km. Odległość do Obwodnicy Wrocławia wynosi około 15 km, do Portu Lotniczego – około 13 km.

O mieszkaniach

W każdym budynku mieszczą się dwa lokale mieszkalnych, na parterze i na piętrze, o powierzchniach od 84 do 123 m2, zawierające salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę, wiatrołap i korytarz. Mieszkania na piętrze posiadają dodatkowo antresolę o powierzchni użytkowej 39 m2 (85 m2 po podłodze). Do każdego mieszkania przynależy ogródek o powierzchni od 205 do 374 m2. Ogrzewanie pomieszczeń zasilane jest pompą ciepła.

O deweloperze

Osiedle Lisowice Park jest realizowane przez grupę Omega Buildings, obecnej na rynku od 2012 roku. W dorobku dewelopera są liczne zrealizowane inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach, m.in. Osada Dębowa, Osada Kolorowa, Osada Zielona, Osada Oliwkowa, Osada Sportowa.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Lisowice Park?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Lisowice Park w Środzie Śląskiej?

Dostępne są 3-pokojowe, 2-poziomowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Lisowice Park?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 3955 zł.

Kto jest deweloperem Lisowice Park w Środzie Śląskiej?

Deweloperem Lisowice Park jest Omega Buildings.

Kiedy Lisowice Park zostanie oddany do użytkowania?

  • Lisowice Park I etap – Dostępne od 4 kw. 2022
  • Lisowice Park II etap – planowane
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o