Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osada Zielona
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Fabryczna, Złotniki, Podhalańska 1-9

Osada Zielona na mapie Wrocławia

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osada Zielona — 2 kw. 2018
Osada Zielona
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań134
Liczba pięter3
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań28–101 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osada Zielona to osiedle o niskiej zabudowie usytuowane na wrocławskich Złotnikach, w pobliżu rozległych terenów zielonych.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się przy ulicy Podhalańskiej i opiera się o główną oś ulicy Halickiej. W sąsiedztwie inwestycji położone są wille oraz budynki wielorodzinne, tereny zielone, obiekty infrastruktury miejskiej i punkty usługowe.

Okolica inwestycji

Inwestycja Osada Zielona usytuowana jest w pobliżu parku Leśnickiego i Złotnickiego, miejsc częstych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych. Park Złotnicki jest wygodną przestrzenią dla aktywnego spędzania czasu, na jego terenie znajdują się siłownia, boisko do koszykówki, trasy spacerowe, plac zabaw. W odległości do 1000 m od osiedla znajduje się kilka placówek edukacyjnych, jak to Żłobek nr 15 (700 m), Złote Przedszkole (220 m), Europejskie Przedszkole Językowe (700 m), Szkoła Podstawowa nr 24 (1000 m).

W promieniu 1400 m dostępne są sklepy spożywcze, pływalnia (350 m), urząd pocztowy (500 m), siłownia (650 m), restauracja (1000 m), Kościół Katolicki (900 m), Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka (1400 m).

Architektura

Osiedle tworzy budynek wielorodzinny wykonany w minimalistycznym skandynawskim designie i jasnej kolorystyce, z drewnianymi elementami na fasadzie. W parterach zlokalizowane są lokale usługowe.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest 3-piętrowym budynkiem wyposażonym w windy. Na terenie osiedla zaprojektowane są zadbane tereny zielone oraz plac zabaw. W budynku dostępne są komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne i podziemne.

Komunikacja

Inwestycja Osada Zielona ma wygodną lokalizację dzięki bliskości Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Odległość do Wrocławskiego Rynku stanowi około 12 km. Przy inwestycji znajdują się przystanek autobusowy linii 148 relacji Dworzec PKP – Leśnica (100 m), przystanek tramwajowy linii 3, 10, 20 (720 m) oraz stacja kolejowa Wrocław Żerniki (1800 m).

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są mieszkanie o układzie od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 28 m2 do 101 m2. Wszystkie lokale wyposażone są w balkony, tarasy lub ogródki przydomowe.

O deweloperze

Inwestycja Osada Zielona realizowana jest przez grupę Omega Buildings istniejącą od 2012 roku. Omega Buildings buduje mieszkania wielorodzinne we Wrocławiu i Smolcu. Deweloper jest znany dzięki projektom Osada Dębowa, Osada Kolorowa na wrocławskich Maślicach, Osada Sportowa w Smolcu.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osada Zielona?

Fabryczna, Złotniki, Podhalańska 1-9.

Kto jest deweloperem Osada Zielona w Wrocławiu?

Deweloperem Osada Zielona jest Omega Buildings.

Kiedy Osada Zielona zostanie oddany do użytkowania?

Osada Zielona – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osada Zielona na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o