LUK

Nowe mieszkania od dewelopera LUK

buduje od 2012
luk.net.pl
1 obiekt
w budowie
4 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Lublin
Lublin i okolice

O deweloperze LUK

LUK Jacek Wysokiński i Wspólnicy to firma deweloperska, która od 2012 roku działa na terenie Lublina i jest znana z realizacji kompleksów mieszkalnych o kameralnym charakterze, podwyższonym standardzie oraz podstawowej infrastrukturze osiedlowej. W obrębie osiedli administracyjnych Węglin, Wrotków, Sławin, Poręba oraz Wieniawa firma ta zrealizowała już wiele inwestycji mieszkaniowych, cieszących się uznaniem wśród klientów. Biuro dewelopera znajduje się w Lublinie, co pozwala na bliską współpracę z klientami i szybką reakcję na ich potrzeby.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Kompleksy mieszkalne LUK charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, starannym doborem materiałów i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Deweloper dokonuje także kompleksowej realizacji obiektów handlowo-usługowych, hotelarskich oraz inwestycji biurowych. Współpracując z międzynarodowymi sieciami hoteli, m.in. z Hiltonem, firma ta tworzy nowoczesne i komfortowe przestrzenie.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Deweloper LUK oferuje usługi wykończenia lokali mieszkalnych pod klucz, co oznacza, że przygotowuje on projekt designerski, dobiera materiały wykończeniowe, kompleksowo wykonuje prace remontowe oraz montaż instalacji, a także wykonuje zabudowę meblową. Dzięki temu klienci otrzymują gotowe do zamieszkania mieszkania, które spełniają wszystkie ich oczekiwania.

Jakie nagrody i wyróżnienia posiada deweloper?

Firma LUK została wyróżniona I Kryształową Cegłą, co stanowi potwierdzenie wysokiej jakości jej inwestycji oraz rzetelności w realizacji projektów.