Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

MicroKlimat
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa 4 (2,9 km od centrum Wrocławia)

MicroKlimat na mapie Wrocławia

Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa 4 (2,9 km od centrum Wrocławia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy MicroKlimat — 3 kw. 2017
MicroKlimat
MicroKlimat Mikroapartamenty, MicroKlimat Mieszkania
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań263
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań23,78–67,16 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniamikroapartamenty, zarządzanie wynajmem, winda, hol z recepcją, pralnia samoobsługowa

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

MicroKlimat to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu, która łączy mieszkania oraz mikro apartamenty inwestycyjne.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy ulicy Brzoskwiniowej, we wrocławskiej dzielnicy Krzyki Gaj. Jest to cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą, w pobliżu terenów zielonych, oddalona o około 4,2 km od centrum Wrocławia.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla dostępne są sklepy spożywcze Lidl, Sezamek i Biedronka, placówka pocztowa, restauracje, placówka bankowa, klub fitness, myjnia samochodowa, placówki medyczne, kwiaciarnia, punkty usługowe. Centrum handlowe Wroclavia znajduje się w odległości 1800 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 90 im. Stanisława Tołpy – 300 m, Przedszkole nr 49 im. Tysiąclecia Miasta Wrocławia – 500 m, Szkoła Muzyczna „Yamaha” – 650 m, Zespół Szkół nr 2, Niepubliczne Przedszkole „Bim Bam Bom” – 800 m, Szkoła Podstawowa nr 17, Przedszkole nr 9 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 17 – 950 m, Szkoła Branżowa I Stopnia nr 14 Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 11 i Szkoła Podstawowa nr 77 im. T. Różewicza, Przedszkole nr 92 – 1100 m. Wrocławski aquapark znajduje się w odległości 1300 m. Pobliskie tereny spacerowe to Park Słoneczny – 650 m, Park Skowroni – 1100 m, Park Generała Władysława Andersa – 1450 m.

Architektura

Sześciopiętrowy budynek osiedla MicroKlimat wzniesiono w stylu modernistycznym, mikro apartamenty i mieszkania zlokalizowane są w osobnych skrzydłach gmachu. Projekt architektoniczny inwestycji wyróżniają gra kolorów i murale na elewacjach zewnętrznych.

Infrastruktura osiedla

W budynku zaprojektowane są hol z recepcją, pralnie samoobsługowe, dwie windy, miejsca postojowe w parkingu podziemnym. Oferowane jest zarządzanie wynajmem apartamentów.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta. W odległości około 500 m znajdują się najbliższy przystanek autobusowy ROD Bajki z liniami autobusów nr 112, 113, 136, 145, 146, 249, 255, 612. Przystanek tramwajowy Gaj (linie 31 i 32) jest oddalony o 650 m. W odległości 600 m od inwestycji przebiega droga krajowa nr 94, która jest bezpłatną trasą alternatywną dla autostrady A4. Dojazd na Dworzec Główny samochodem zajmuje 10 minut, do Starego Miasta – 15 minut.

O mieszkaniach

Inwestycja obejmuje 202 mikro apartamenty inwestycyjne o powierzchni od 23 do 45 metrów kwadratowych oraz 61 mieszkanie o układzie od 1 do 3 pokoi i powierzchniach między 28 a 67 m2, zlokalizowane w oddzielnym skrzydle budynku. Mikro apartamenty wyposażone są w tarasy, mieszkania posiadają balkony. Dostępna jest opcja wykończenia lokali pod klucz.

O deweloperze

Realizacją inwestycji MicroKlimat opiekuje się wrocławska firma Republika Wnętrz, która działa na wrocławskim rynku nieruchomości od 2004 roku. Inne zrealizowane przez dewelopera inwestycje we Wrocławiu to Halo Apartamenty, Sołtysowicka 21C, Supernova, Cafe Południe, Osiedle Przystań, Sielskie Osiedle, Apartamenty Vertigo, Mieszkania Górnicza, Osiedle Nowa Żórawina, Mieszkania Vittalia, Villa Siesta, Villa Quattro, Osiedle Cyprysowe.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres MicroKlimat?

Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa 4 (2,9 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem MicroKlimat w Wrocławiu?

Deweloperem MicroKlimat jest Republika Wnętrz.

Kiedy MicroKlimat zostanie oddany do użytkowania?

MicroKlimat – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji MicroKlimat na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o