Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Murapol Osiedle Storczyków
w Mikołowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Storczyków (1,2 km od centrum Mikołowa)

Więcej o budynkach

Osiedle Storczyków I etap
ul. Storczyków (Budynek 2)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane
Osiedle Storczyków II etap
ul. Storczyków (Budynek 1)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Murapol Osiedle Storczyków na mapie Mikołowa

ul. Storczyków (1,2 km od centrum Mikołowa)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań195
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań25,12–65,3 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, inteligentny dom, pakiet antysmogowy, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Murapol Osiedle Storczyków to realizowane etapowo kameralne osiedle budynków wielorodzinnych, ulokowane w Mikołowie.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona przy ulicy Storczyków, w odległości około 1,2 km od centrum miasta. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i miejską, dostępem do terenów zielonych i rekreacyjnych.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są sklep Decathlon, sklep budowlany Leroy Merlin, hipermarket Auchan, kościół, restauracje, bankomat, stacje paliw, kwiaciarnia, punkty usługowe. Supermarket Lidl znajduje się w odległości 1200 m. Placówka pocztowa jest oddalona o 1900 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Janusza Korczaka, Przedszkole nr 13 im. Gromadki Misia Uszatka, Biuro Techniczno-Szkoleniowe – 800 m, Zespół Szkół nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej – 950 m, Sala gimnastyczna – 1100 m, Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi – 2250 m, Przedszkole nr 3 im. Kota w Butach – 2700 m. Odległość do Parku Małe Planty wynosi około 1900 m.

Architektura

Murapol Osiedle Storczyków tworzą kameralne budynki o wysokości 3 pięter, nowoczesnym designie i prostej formie. Elewację budynków utrzymano w biało-szarym kolorze. Wokół budynków założono chodniki oraz zadbane trawniki z ławeczkami do odpoczynku.

Infrastruktura osiedla

Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe naziemne. Wokół budynków założono zadbane trawniki, chodniki, ławeczki do odpoczynku.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. W odległości 200 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy Mikołów Reta Hipermarket, który umożliwia dojazd autobusami nr 33, 41, 82, 653, 982, J. Położenie inwestycji pozwala na dogodne podróżowanie samochodem. Tuż przy osiedlu przebiega droga krajowa nr 44 klasy GP oraz klasy G, która łączy Mikołów z Gliwicami, Tychami, Bieruniem, Oświęcimiem i Krakowem. Droga krajowa nr 81 jest oddalona o 550 m. Odległość do Katowic stanowi blisko 17 km i zajmuje około 30 minut jazdy samochodem przez A4. Do Tych można dostać się w 15 minut przez trasę DK44. Stacja kolejowa Mikołów jest zlokalizowana w odległości 1600 m.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne. Metraże wahają się w granicach od około 25 do 65 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Lokale wyposażone są w pakiet antysmogowy i kompleksowy system zarządzania mieszkaniem inteligentny dom.

O deweloperze

Murapol Osiedle Storczyków jest zrealizowane przez spółkę Murapol. Firma jest doświadczonym polskim deweloperem, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe i obiekty komercyjne, zrealizowane w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Toruniu, Tychach, Mikołowie, Siewierzu.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Murapol Osiedle Storczykow.

Jaki jest adres Murapol Osiedle Storczyków?

ul. Storczyków (1,2 km od centrum Mikołowa).

Kto jest deweloperem Murapol Osiedle Storczyków w Mikołowie?

Deweloperem Murapol Osiedle Storczyków jest Murapol.

Kiedy Murapol Osiedle Storczyków zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Murapol Osiedle Storczyków na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o