Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nasze Jeżyce
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Jeżyce, ul. Szczepanowskiego

Więcej o budynkach

Nasze Jeżyce I etap
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Szczepanowskiego (Budynek A1)
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane
Nasze Jeżyce II etap
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Szczepanowskiego (Budynek B1)
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2021
Sprzedane

Nasze Jeżyce na mapie Poznania

Jeżyce, ul. Szczepanowskiego

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków6
🟧 Liczba mieszkań304
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań37,74–90,59 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, dziedziniec, inteligenty dom, prywatny punkt odbioru przesyłek, komórki lokatorskie, wózkarnia, stojaki rowerowe, wieszaki rowerowe, stacja ładowania samochodów elektrycznych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nasze Jeżyce to nowoczesne kameralne osiedle mieszkaniowe, realizowane etapowo na poznańskich Jeżycach.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w odległości około 6 od centrum Poznania, przy ulicy Szczepanowskiego. Lokalizacja wyróżnia się rozwijającą się infrastrukturą handlowo-usługową, dobrą komunikacją z pozostałymi częściami Poznania, bliskością terenów zielonych, obiektów kultury i rozrywki.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla usytuowane są restauracje, kawiarnie, sklepy spożywcze (Żabka, Biedronka), supermarket Lidl, punkty usługowe, stacja paliw. W okolicy znajdują się centra handlowe, jak to Pasaż Jeżycki – 1100 m, Nowe Serce Jeżyc – 1600 m, Viktor – 2100, Avenida – 3200 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Niepubliczny Żłobek Fundacji Familijny Poznań, Prywatne Przedszkole i Klub Dziecięcy „Twórcze Łapki”, Przedszkole prywatne „Fistaszki” – 300 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 i Przedszkole nr 96 „Jarzębinka” – 500 m, VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki – 650 m. Teatr Cortiqué jest zlokalizowany w odległości 1300 m, do Parku Tenisowego "Olimpia"starego - 1100 m, Zoo – 1200 m, Kina Rialto – 1500 m, Ogrodu Botanicznego – 1800 m. Zamek Cesarski jest zlokalizowany w odległości 2400 m. Hala widowiskowa „Arena Poznań” jest oddalona o 2600 m. W pobliżu dostępne są obszerne tereny zielone i rekreacyjne, jak to Park Sołacki – 1100 m, Park Adama Wodziczki oraz jezioro Rusałka – 1800 m, Park Henryka Wieniawskiego – 1900 m.

Architektura

Budynki osiedla Nasze Jeżyce są o nowoczesnym designie, minimalistycznej architekturze z balkonami, otwierającymi widok na otaczającą zieleń. Dyskretna elewacja wykonana jest w białych i jasnoszarych kolorach. Mieszkania są dobrze oświetlone światłem naturalnym.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, prywatny punkt odbioru przesyłek, komórki lokatorskie, wózkarnia, stojaki i wieszaki rowerowe. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe w garażu podziemnym z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Poznania. W odległości 500 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy Niestachowska z autobusowymi liniami nr 182, 191, 195. Przystanek tramwajów nr 7, 17, 18 i autobusów nr 182, 191, 195, 239 Żeromskiego jest oddalony o 800 m. W odległości około 400 m od inwestycji przebiega droga wojewódzka nr 433 (DW433). Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje około 10 minut. Do stacji kolejowej Poznań Główny – 2900 m. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Metraże kształtują się od około 37 do 90 metrów kwadratowych. Lokale mieszkaniowe wyposażone są w kompleksowy system zarządzania mieszkaniem inteligentny dom. W zależności od kondygnacji posiadają balkony, tarasy lub ogródki. W ofercie są mieszkania z dwoma ogródkami lub balkonami, garderobami, oddzielnymi WC. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz, a także opcję łączenia lokali.

O deweloperze

Nasze Jeżyce to projekt, zrealizowany przez polskiego dewelopera Echo Investment. Firma jest jednym z największych polskich deweloperów, posiada wieloletnie doświadczenie w branży i oferuje klientom mieszkania, biura, inwestycje handlowo-usługowe oraz hotelowe. Echo Investment jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 1996 roku. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu są między innymi osiedle Jaśminowe, Apartamenty Esencja.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Nasze Jezyce.

Jaki jest adres Nasze Jeżyce?

Jeżyce, ul. Szczepanowskiego.

Kto jest deweloperem Nasze Jeżyce w Poznaniu?

Deweloperem Nasze Jeżyce jest Echo Investment.

Kiedy Nasze Jeżyce zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A1, Budynek A2, Budynek A3, Budynek B1, Budynek B2, Budynek B3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nasze Jeżyce na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o