Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowa Grochowska
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Gocławek, ul. Grochowska

Więcej o budynkach

Nowa Grochowska
ul. Grochowska (Budynek A)
8 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane
Nowa Grochowska II
ul. Grochowska (Budynek B)
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane
Nowa Grochowska Mikroapartamenty Inwestycyjne
ul. Grochowska (Budynek D)
9 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Nowa Grochowska na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków4
🟧 Liczba mieszkań549
🟧 Liczba pięter4–9
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań24,42–130,74 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniakomórki lokatorskie, schowki na rower, usługi w budynku, możliwość ładowania samochodów elektrycznych, apartamenty inwestycyjne

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowa Grochowska to zespół budynków wielorodzinnych, realizowanych etapowo w Warszawie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Grochowskiej, w obrębie dzielnicy Praga Południe, w prawobrzeżnej części Warszawy. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską, dobrą komunikacją z pozostałymi częściami Warszawy.

Okolica inwestycji

W okolicy Nowej Grochowskiej dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W bezpośredniej bliskości są sklep spożywczy Żabka, hipermarket Auchan, restauracje, drogeria, serwis i myjnia samochodowe, bank, sklep budowlany Castorama. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się odległości 800 m. Centrum handlowe King Cross Praga jest oddalone o 1100 m, do CH Atrium Promenada i CH Gocław – około 2000 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole nr 46 „W Krainie Baśni", Niepubliczne Przedszkole nr 227 – 300 m, XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie – 650 m, Przedszkole Niepubliczne Sióstr Sercanek – 970 m, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Przedszkole Ciekawi Świata i Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie – 1300 m, Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego – 1450 m, Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia – 1600 m, Przedszkole nr 177 „Bajkowe Przedszkole" – 1800 m, CXLVII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych – 2000 m. W bliskości są także tereny rekreacyjne i zielone, jak to Skate Park z placem zabaw – 650 m, Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” w Warszawie – 1300 m, Park Znicza – 2400 m, ośrodek sportowy TKKF – 7000 m, korty tenisowe „Praga” – 7500 m.

Architektura

Inwestycje tworzą budynki mieszkalne o zróżnicowanej wysokości od 4 do 9 pięter, o nowoczesnym designie i stonowanej kolorystyce, w których znajdują się mikro apartamenty inwestycyjne oraz lokale mieszkalne. Przeszklone balustrady balkonowe stanowią część układu architektonicznego elewacji.

Infrastruktura osiedla

Wokół budynków założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Przewidziana jest strefa usługowa. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, schowki na rower, miejsca postojowe podziemne oraz naziemne, możliwość ładowania samochodów elektrycznych.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta. Przystanki autobusowe Gocławek i Płowiecka znajdują się tuż przy osiedlu, w odległości 200 m i umożliwiają komunikację autobusami nr 125, 142, 143, 145,173, 183, 245, 521, 702, 704, 720, 722, 730, N21, N24. W odległości 350 m znajduje się przystanek tramwajowy (linie 3, 6, 9, 24). Do stacji PKP Warszawa Gocławek – około 950 m. Odległość do centrum Warszawy stanowi blisko 10 km i zajmuje około 15 minut jazdy samochodem. W pobliżu inwestycji przebiegają trasy rowerowe.

O mieszkaniach

Nowa Grochowska to mieszkania oraz mikro apartamenty inwestycyjne. W inwestycji zaprojektowano lokale mieszkalne o układach od 1 do 5 pokoi i powierzchniach od 34 do 130 metrów kwadratowych. Na najwyższej kondygnacji znajdują się mieszkania z prywatnymi tarasami z widokiem na panoramę miasta. W zależności od kondygnacji lokale posiadają balkony lub tarasy. Deweloper oferuje opcję wykończenia mieszkań pod klucz. Mikro apartamenty inwestycyjne są o układach od 1 do 2 pokoi i powierzchniach od 24 do 47 metrów kwadratowych, wykończone pod klucz w pakiecie do wyboru.

O deweloperze

Nowa Grochowska to inwestycja deweloperska firmy Atal. Firma jest jedną z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe i specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, apartamentów oraz lokali komercyjnych. W portfolio dewelopera są inwestycje, zrealizowane w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji w Warszawie są między innymi osiedla Ostródzka, Warszawa, Marina, Nowy Targówek.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Nowa Grochowska?

Gocławek, ul. Grochowska.

Kto jest deweloperem Nowa Grochowska w Warszawie?

Deweloperem Nowa Grochowska jest ATAL.

Kiedy Nowa Grochowska zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowa Grochowska na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o