Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowa Racławicka
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Krzyki, ul. Racławicka

Więcej o budynkach

ul. Racławicka (Budynek A)
4 piętra
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane
ul. Racławicka (Budynek B)
4 piętra
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Nowa Racławicka na mapie Wrocławia

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań231
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 213 miejsc), miejsca postojowe naziemne (71 miejsce)
🟧 Powierzchnia mieszkań29–101,99 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaplac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Nowa Racławicka to zespół dwóch budynków wielorodzinnych, położonych w cichej części wrocławskiej dzielnicy Krzyki.

Lokalizacja

Inwestycja jest oddalona o około 3 km od ścisłego centrum miasta i położona w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia, przy ulicy Racławickiej, w cichym i kameralnym otoczeniu.

Okolica inwestycji

W bezpośredniej bliskości dostępne są sklep spożywczy Żabka, restauracja, placówki medyczne, gabinet dentystyczny, myjnia samochodowa, usługi motoryzacyjne. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości około 1280 m. Centrum handlowe Krzyki oddalone jest o około 1300 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Wroclaw International School i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej – 100 m, Szkoła Podstawowa nr 61 im. J. Korczaka – 960 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 – 1220 m, Uniwersytet Ekonomiczny – 3400 m. W pobliżu znajdują się tereny zielone, jak to Park Południowy – 1500 m, Park Mamuta – 3000, Park Grabiszyński – 4700 m.

Architektura

Kameralne czteropiętrowe budynki osiedla Nowa Racławicka są wzniesione w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w szarych odcieniach, dodano kontrastujące elementy kolorystyczne.

Infrastruktura osiedla

Wokół budynków założono trawniki oraz kompozycji roślinne. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym, plac zabaw.

Komunikacja

Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic Wrocławia. Tuż przy osiedlu znajduję się przystanek autobusowy Rymarska z liniami autobusów nr 125, 126, 248, 251, 325. Najbliższy przystanek tramwajowy Orla (linie 0L, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 17, 20, 23, 31, 32, 33) jest zlokalizowany w odległości około 1770 m od osiedla. Inwestycja jest zlokalizowana obok dwóch arterii drogowych: ulic Grabiszyńskiej (4800 m) i Powstańców Śląskich (3200 m). W odległości około 7,6 km od inwestycji przebiega autostrada A4, która na węźle Wrocław-Południe krzyżuje się z Autostradową Obwodnicą Wrocławia A8. Odległość inwestycji do Starego Miasta stanowi około 6 km i zajmuje blisko 16-17 minut jazdy samochodem.

O mieszkaniach

W inwestycji Nowa Racławicka znajdują się mieszkania o powierzchni od 29 do 102 metrów kwadratowych. W ofercie są kawalerki, lokale 2-, 3- i 4-pokojowe z balkonami lub ogródkami, a także 2-poziomowe mieszkania z tarasami na dachu.

O deweloperze

Nowa Racławicka to projekt grupy deweloperskiej Develia. W portfolio firmy są inwestycje mieszkaniowe i obiekty komercyjne zrealizowane także w Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. We Wrocławiu deweloper wybudował między innymi osiedla Małe Wojszyce, Między Parkami, Kamienna 145.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Nowa Raclawicka.

Jaki jest adres Nowa Racławicka?

Krzyki, ul. Racławicka.

Kto jest deweloperem Nowa Racławicka w Wrocławiu?

Deweloperem Nowa Racławicka jest Develia.

Kiedy Nowa Racławicka zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowa Racławicka na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o