Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowoczesny Fordon
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Fordon, ul. Fordońska 433

Nowoczesny Fordon na mapie Bydgoszczy

Fordon, ul. Fordońska 433

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Nowoczesny Fordon — 3 kw. 2017
Nowoczesny Fordon
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018
Nowoczesny Fordon Etap 2
Budynek E, Budynek C, Budynek D, Budynek F, Budynek G
planowane
sprzedane

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków7
Liczba mieszkań280
Liczba pięter6
Ogrzewaniewłasna kotłownia gazowa
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań33,19–77,13 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaplac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowoczesny Fordon to realizowane etapowo osiedle budynków wielorodzinnych, ulokowane w północno-wschodniej części miasta Bydgoszczy.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się nad wschodnim brzegiem rzeki Wisły, przy ulicy Fordońskiej w obrębie dzielnicy Fordon. Od Starego Miasta jest oddalona o 11,5 km. Lokalizacja charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, dostępem do terenów zielonych i terenów nad rzeką.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji są położone kwiaciarnia, restauracje, cukiernia, piekarnia, sklepy spożywcze Biedronka i Żabka, sklep meblowy, placówki pocztowe, placówka medyczna, apteka, stacja paliw, punkty usługowe. W odległości 1300 m znajduje się supermarket Lidl, do centrum handlowego Galeria Fordon i supermarketu Kaufland – 1700 m, sklep IKEA oddalony jest o 3600 m, Auchan - 4000 m, Decathlon - 4300 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole Nr 39 "Sto Pociech" – 300 m, Przedszkole nr 57, Szkoła Podstawowa nr 27 i Szkoła Podstawowa nr 4 – 950 m, Przedszkole Niepubliczne „OliLudki” – 1100 m, Szkoła podstawowa nr 65 – 1300 m. Tuż przy osiedlu znajduje się Park Milenijny, Nadwiślański Park Krajobrazowy jest oddalony o 4000 m.

Architektura

Nowoczesny Fordon tworzą sześciopiętrowe budynki wielorodzinne o nowoczesnym designie. Projekt architektoniczny inwestycji wyróżnia połączenie kontrastujących kolorów - białego, szarego i czerwonego.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty monitoringiem. Wokół budynków założono chodniki i zadbane trawniki. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Na parterze budynków zaprojektowane są lokale usługowe. Przewidziano miejsca postojowe naziemne i w parkingu podziemnym. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, rowerownia, pomieszczenie rekreacyjne. Budynki ogrzewane są z własnej kotłowni gazowej. W częściach wspólnych przewidziano oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Komunikacja

Położenie inwestycji pozwala na wygodny dojazd samochodem do centrum miasta i innych jego dzielnic. Tuż przy osiedlu przebiega drogą krajową nr 80 klasy GP. Dojazd samochodem do Dworca Głównego zajmuje około 17 minut, do Starego Miasta – około 20 minut. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, do stacji wypożyczalni rowerów – 600 m. Stacja kolejowa Bydgoszcz Fordon jest zlokalizowana w odległości 650 m.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne. Metraże wahają się w granicach od około 33 do 77 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają balkony, wyposażone są w trzyszybowe okna, wideodomofony, system zarządzania domem Smart Home, system klimatyzacji strefy dziennej oraz instalację światłowodową.

O deweloperze

Inwestycja Nowoczesny Fordon jest zrealizowana przez spółkę deweloperską Rodźko Dewelopment. Firma jest doświadczonym polskim deweloperem i działa na rynku nieruchomości od 1997 roku. W portfolio dewelopera są wielorodzinne budynki mieszkalne oraz lokale usługowe, zrealizowane w Bydgoszczy. Rodźko Dewelopment wybudował zwłasza Osiedle Olszynki.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Nowoczesny Fordon?

Fordon, ul. Fordońska 433.

Kto jest deweloperem Nowoczesny Fordon w Bydgoszczy?

Deweloperem Nowoczesny Fordon jest Rodźko Dewelopment.

Kiedy Nowoczesny Fordon zostanie oddany do użytkowania?

  • Nowoczesny Fordon – zbudowane
  • Nowoczesny Fordon Etap 2 – planowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowoczesny Fordon na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o