Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle pod Skarpą
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Fordon, ul. Pod Skarpą

Więcej o budynkach

Osiedle pod Skarpą Etap I
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Frydrychowicza 1 (Budynek A1)
2 piętra
Sprzedane
4 kw. 2013
Oddano w 3 kw. 2015
Sprzedane
Osiedle pod Skarpą Etap II
Jeszcze 3 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 3 budynki
ul. Frydrychowicza 7 (Budynek A7)
2 piętra
Sprzedane
4 kw. 2013
Oddano w 4 kw. 2016
Sprzedane
Osiedle pod Skarpą Etap III
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Frydrychowicza 2 (Budynek 8)
2 piętra
Sprzedane
4 kw. 2013
Oddano w 2 kw. 2018
Sprzedane

Osiedle pod Skarpą na mapie Bydgoszczy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjedomofon
🟧 Liczba budynków22
🟧 Liczba mieszkań800
🟧 Liczba pięter2–3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań29–82 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, winda, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–3,25 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle pod Skarpą to wieloetapowe rozległe osiedle budynków wielorodzinnych, ulokowane w północno-wschodniej części Bydgoszczy.

Lokalizacja

Inwestycja jest ulokowana przy ulicy Pod Skarpą w dzielnice Fordon. Od Starego Miasta jest oddalona o 9,3 km. Okolica inwestycji jest cicha, o nie gęstej niskiej zabudowie, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu znajdują się tereny zielone, obiekty infrastruktury oświatowej, handlowej i rekreacyjnej.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji są położone sklepy spożywcze Żabka i Polomarket, placówki bankowe, kościół, punkty usługowe. Hipermarket Auchan zlokalizowany jest w odległości 1600 m, do centrum handlowego Galeria Fordon – 3800 m. Największy kompleks lasów komunalnych w Bydgoszczy – Las Gdański jest oddalony o 950 m.

Edukacja

Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole „O to chodzi” – 400 m, Przedszkole „Niebieska Kolbka” – 500 m, Studio języka angielskiego – 1300 m, Szkoła Podstawowa im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy – 1900 m, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Słabosłyszącej i Niesłyszącej – 2100 m, Przedszkole nr 48 "Pod Sosnami" – 2250 m, Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego, Przedszkole Niepubliczne „Polanka” – 2400 m. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich znajduje się w odległości 2900 m.

Opieka medyczna

W okolicy funkcjonują apteki, specjalistyczne gabinety lekarskie, Poliklinika Centrum – 1,5 km.

Sport

Nieopodal inwestycji znajdują się Centrum rekreacyjno-sportowe Paris, Basen Zespołu Szkół nr 5, siłownia.

Komunikacja

Położenie inwestycji pozwala na wygodny dojazd samochodem do centrum miasta i innych jego dzielnic. Dojazd samochodem do Starego Miasta i Dworca Głównego zajmuje około 17 minut. Przystanek autobusowy Twardzickiego / Łochowskiego jest oddalony o 900 m i umożliwia dojazd autobusami nr 69, 83, 89, 32N. W odległości 950 m znajduje się Stacja wypożyczalni rowerów. Droga krajowa nr 80, która łączy Bydgoszcz z Toruniem jest oddalona o 2900 m. Stacja kolejowa Bydgoszcz Akademia jest zlokalizowana w odległości 3200 m.

Architektura

Osiedle tworzą kameralne dwu- i trzypiętrowe budynki, o nowoczesnym designie, w minimalistycznym stylu architektonicznym. W układzie zastosowano prostą bryłę, w elewacji ― białe i szare tynki, panele dekoracyjne w kolorze drewna, stalowe balustrady balkonowe ze szklanym wypełnieniem.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest ogrodzona. Na jej terenie wykonano plac zabaw dla dzieci, chodniki i zadbane trawniki z ławeczkami do odpoczynku. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie i wózkarnie. Przewidziano miejsca postojowe naziemne i w podziemnej hali garażowej. Budynki posiadają cichobieżne windy. Na parterze niektórych budynków zaprojektowane są lokale usługowe.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są lokale mieszkalne o układach od 1 do 5 pokoi. Metraże wahają się w granicach od około 29 do 82 metrów kwadratowych. Lokale wyposażone są w domofony. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek.

O deweloperze

Inwestycja Osiedle pod Skarpą jest zrealizowana przez dewelopera Jakon. Firma jest doświadczonym polskim deweloperem i działa na rynku nieruchomości od 1989 roku. W portfolio dewelopera są mieszkania, domy i lokale usługowe, zrealizowane w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Tarnowie Podgórnym, Wolsztynie, Buku oraz Ożarowie Mazowieckim.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inna nazwa tej inwestycji Osiedle pod Skarpa.

Jaki jest adres Osiedle pod Skarpą?

Fordon, ul. Pod Skarpą.

Kto jest deweloperem Osiedle pod Skarpą w Bydgoszczy?

Deweloperem Osiedle pod Skarpą jest Jakon.

Kiedy Osiedle pod Skarpą zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 10, Budynek 13, Budynek 11, Budynek 12, Budynek 14, Budynek 15, Budynek 16, Budynek 17, Budynek A1, Budynek B2, Budynek C3, Budynek A7, Budynek D4, Budynek A5, Budynek B6, Budynek 8, Budynek 9, Budynek 18, Budynek 19, Budynek 20, Budynek 21, Budynek 22 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle pod Skarpą na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o