Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Promenady Wrocławskie
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Psie Pole, Kleczków, ul. Zakładowa

Więcej o budynkach

Promenady Wrocławskie Etap I
ul. Zakładowa 7A (Budynek 1)
6 pięter
Sprzedane
2 kw. 2011
Oddano w 3 kw. 2013
Sprzedane
Promenady Wrocławskie Etap II
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Zakładowa 9 (Budynek 2)
6 pięter
Sprzedane
2 kw. 2011
Oddano w 3 kw. 2015
Sprzedane
Promenady Wrocławskie Etap III
ul. Zakładowa 11 (Budynek 4)
6 pięter
Sprzedane
2 kw. 2011
Oddano w 3 kw. 2015
Sprzedane

Promenady Wrocławskie na mapie Wrocławia

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków17
🟧 Liczba mieszkań2148
🟧 Liczba pięter6–16
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań27–71 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaochrona całodobowa, plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Promenady Wrocławskie jest zespołem budynków wielorodzinnych, położonych w cichej części wrocławskiej dzielnicy Psie Pole.

Lokalizacja

Inwestycja jest oddalona o około 4 km od ścisłego centrum miasta i położona na Kleczkowie, przy ulicy Zakładowej. Osiedle znajduje się w pobliżu Kanału Miejskiego, rzeki Odry i terenów rekreacyjnych. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską i dobrą komunikacją z pozostałymi częściami Wrocławia.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla dostępne są restauracje, placówki medyczne, apteka, przychodnia weterynaryjna, drogeria, bank, sklep spożywczy Żabka, hipermarket Leclerc, punkty usługowe. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości około 800 m. Do hipermarketu Auchan – 750 m, do najbliższej Biedronki - 1200 m, Lidl oddalony jest o około 1900 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole i żłobek “Luppo Puppo” – 300 m, Przedszkole nr 21 – 650 m, Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia – 950 m, Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika – 1100 m, Liceum Ogólnokształcące nr X - 1300 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro – 1300 m, Publiczna Szkoła Podstawowa “Leonardo” – 1500 m. Do Uniwersytetu Wrocławskiego – 2500 m. W pobliżu znajdują się tereny zielone, jak to Wzgórze Słowiańskie – 1100 m, Park Staszica – 1300 m. Park Świętej Edyty Stein i Park miejski „Stara Odra” oddalone są o około 1600 m. Dostęp do wydarzeń kulturowych oferuję, znajdujący w odległości 2100 m, Centrum Kultury Agora.

Architektura

Osiedle Promenady Wrocławskie to realizowany etapowo kompleks budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości, od 6 do 16 pięter. Budynki są o nowoczesnym designie i prostej formie, z tarasami, loggiami oraz balkonami z widokiem na Odrę. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano kontrastujące detale architektoniczne.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty monitoringiem i ochroną całodobową. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców są pomieszczenie rekreacyjne, przystań dla łodzi, plac zabaw, boisko, miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym. Wokół budynków założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycji roślinne. Na parterze budynków zaprojektowane są lokale usługowe.

Komunikacja

Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic Wrocławia. Tuż przy osiedlu znajduję się przystanek autobusu linii nr 111 Słonimskiego. Najbliższy przystanek tramwajowy Trzebnicka (linie 1, 7, 8) usytuowany jest w odległości około 600 m od osiedla. Stacja kolejowa Wrocław Nadodrze jest oddalona od inwestycji o około 1400 m. Inwestycja jest zlokalizowana w odległości około 3 km od drogi krajowej nr 98 klasy GP, która jest trasą alternatywną dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dojazd od inwestycji do Starego Miasta samochodem stanowi około 6 km i zajmuje blisko 15 minut. Położenie inwestycji pozwala także na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

O mieszkaniach

W inwestycji Promenady Wrocławskie znajdują się mieszkania o powierzchni od 27 do 71 metrów kwadratowych. W ofercie są kawalerki oraz lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Każde posiada balkon, loggię lub taras. Deweloper oferuje opcję wykończenia mieszkania pod klucz.

O deweloperze

Osiedle Promenady Wrocławskie to projekt, zrealizowany przez polskiego dewelopera Vantage Development. Firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie, oferując klientom inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Vantage Development jest wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu są między innymi osiedla Centauris, Nowy Gaj, Login City, Nowe Żerniki, Patio House, Parkowa Ostoja.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży Vantage Development.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Promenady Wrocławskie?

Psie Pole, Kleczków, ul. Zakładowa.

Kto jest deweloperem Promenady Wrocławskie w Wrocławiu?

Deweloperem Promenady Wrocławskie jest Vantage Development.

Kiedy Promenady Wrocławskie zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3, Budynek 4, Budynek 5, Budynek 6, Budynek 7, Budynek 8, Budynek 9, Budynek 10, Budynek 11, Budynek 12, Budynek 13, Budynek A, Budynek 15, Budynek 16, Budynek 17 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Promenady Wrocławskie na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o