Vantage Development

Nowe mieszkania od dewelopera Vantage Development

buduje od 2007
vantage-sa.pl
2 obiekty
w budowie
8 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Warszawa
Warszawa i okolice
Wrocław
Wrocław i okolice

O deweloperze Vantage Development

Vantage Development to deweloper, który działa na polskim rynku nieruchomości od ponad 10 lat. Wrocławska firma odniosła wiele sukcesów na rynku deweloperskim, w szczególności w branży budownictwa mieszkaniowego, biurowego i handlowego.

W styczniu 2020 roku Vantage Development został przejęty przez niemiecką spółkę TAG Immobilien z siedzibą główną w Hamburgu, skupiającej swoją działalność na niemieckim rynku mieszkań na wynajem.

Jakie są kierunki działalności firmy?

W swojej ofercie Vantage Development posiada inwestycje mieszkaniowe, biurowe i handlowe.

W ofercie mieszkaniowej dewelopera znajdują się zarówno niewielkie lokale, jak i większe apartamenty. Mieszkania Vantage Development charakteryzują się przede wszystkim podwyższonym standardem, nowoczesnym designem, a także funkcjonalnością i ergonomią wnętrz. Deweloper stawia na wysoką jakość wykończenia, a także na dostępność różnych udogodnień dla mieszkańców, takich jak miejsca parkingowe, place zabaw czy siłownie.

Vantage Development to deweloper, który realizuje również inwestycje biurowe. W ofercie firmy znajdują się zarówno mniejsze biurowce, jak i duże kompleksy biurowe. Inwestycje biurowe Vantage Development to przede wszystkim nowoczesne budynki z doskonałym wykończeniem, funkcjonalnymi wnętrzami i bogatą infrastrukturą. Deweloper stawia na przestronne, jasne wnętrza, a także na dostępność nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak systemy inteligentnego zarządzania budynkiem czy nowoczesne systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne.