Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Punkt Piękna
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 25-27

Punkt Piękna na mapie Wrocławia

Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 25-27

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Punkt Piękna — 2 kw. 2016
Etap 1
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2017
Etap 2
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2018
Etap 3
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018
Etap 4
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Etap 5
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków5
🟧 Liczba mieszkań600
🟧 Liczba pięter4–7
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań33–85 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, patio / dziedziniec, domofon, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Realizowane etapowo we Wrocławiu osiedle Punkt Piękna obejmuje budynki wielorodzinne i zaprojektowane jest na kształt miasteczka z dziedzińcem.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Pięknej w dzielnicy Krzyki. Od centrum miasta jest oddalona o 4,6 km. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą transportową i handlowo-usługową.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się centra handlowe Family Point i Gaj, sklepy spożywcze Selgros, Lidl, Stokrotka, Simply Market, Kaufland, Biedronka, Auchan, Perła Hala Kupców, Carrefour, restauracje, kościół, placówki medyczne, apteki, placówka pocztowa, stacja paliw, punkty usługowe. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola, Przedszkole Publiczne „Pitagoras” – 300 m, Awangarda Szkoła Rysunku i Malarstwa – 500 m, Szkoła parafialna, Szkoła Jazdy „Kursant’, Przedszkole ABC – 650 m, Przedszkole nr 92 - 950 m. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne i zielone, jak to Park trampolin JumpWorld Wrocław – 450 m, Aquapark Wrocławski, Park Generała Władysława Andersa i Park Wschodni – 1700 m, Park Skowroni – 1900 m.

Architektura

Punkt Piękna tworzą budynki mieszkalne o zróżnicowanej wysokości, od 4 do 7 pięter. Osiedle tworzy spójną i nowoczesną architekturę. Kolorystyka budynków jest stonowana, dopełniona dużymi przeszkleniami oraz elementami dekoracyjnymi z drewna.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne i parkingu podziemnym, indywidualne garaże. W częściach wspólnych są zaprojektowane zielony dziedziniec ze strefami odpoczynku i zadbane trawniki.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Wrocławia. W odległości 400 m od inwestycji znajdują się przystanki autobusów nr 124, 125, 134, 245, 325 i tramwajów nr 8 i 16, które umożliwiają dojazd do Uniwersytetu Wrocławskiego, Dworca Głównego, Starego Miasta oraz innych punktów na mapie miasta. Stacja kolejowa Wrocław Główny jest oddalona o 950 m. Inwestycja znajduje się w odległości 300 m od drogi krajowej nr 94, która jest bezpłatną trasą alternatywną dla autostrady A4 i 1,9 km od drogi krajowej nr 98 klasy GP, która jest trasą alternatywną dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dojazd do Starego Miasta samochodem zajmuje około 15 minut.

O mieszkaniach

W ofercie inwestycji są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Każde posiada taras lub balkon. Metraże wahają się w granicach od 33 do około 85 metrów kwadratowych. Dostępne są mieszkania z dwoma tarasami, osobnymi kuchniami, garderobami, łazienkami z oddzielnymi WC. Deweloper oferuje opcję wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Punkt Piękna realizowana jest przez dewelopera Profit Development. Firma prowadzi działalność na rynku budowlanym od 2003 roku, oferując i budując mieszkania i domy we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi. Profit Development jest doświadczonym deweloperem w Polsce, wielokrotnie nagradzanym wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi. We Wrocławiu deweloper wybudował także osiedla Stabłowicka, Osiedle Kajdasza, Kwadrat, Murowana.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Punkt Piekna.

Jaki jest adres Punkt Piękna?

Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 25-27.

Kto jest deweloperem Punkt Piękna w Wrocławiu?

Deweloperem Punkt Piękna jest Profit Development.

Kiedy Punkt Piękna zostanie oddany do użytkowania?

Punkt Piękna Etap 1, Punkt Piękna Etap 2, Punkt Piękna Etap 3, Punkt Piękna Etap 4, Punkt Piękna Etap 5 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Punkt Piękna na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o