RAI

Nowe mieszkania od dewelopera RAI

buduje od 1999
raipb.pl
2 obiekty
w budowie
2 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Aktualne inwestycje

2 obiekty

Zrealizowane inwestycje

2 obiekty

O deweloperze RAI

RAI Deweloper to firma budowlana z siedzibą w Gdańsku-Osowej, która od ponad 20 lat zajmuje się budową mieszkań i apartamentów. Firma od początku swojego istnienia działa na terenie Trójmiasta, a obecnie specjalizuje się w kameralnych projektach wielomieszkaniowych w Gdańsku i Sopocie.

Jaki jest standard realizowanych inwestycji?

RAI Deweloper dba o to, aby standard jej inwestycji był na jak najwyższym poziomie. Firma stawia na wysokiej klasy materiały budowlane oraz terminowość wykonania inwestycji. Wszystkie projekty dewelopera wyróżniają się estetyką i funkcjonalnością. W ramach wysokiego standardu deweloperskiego, na ścianach i sufitach w pomieszczeniach wykonywana jest gładź i malowanie dwukrotnie na biało.

Jakie usługi oferuje deweloper?

RAI Deweloper oferuje swoim klientom bezpłatne wsparcie w zakresie finansowania nieruchomości oraz konsolidacji zobowiązań. Firma od lat współpracuje z firmami oferującymi pośrednictwo w procedowaniu kredytów i uzyskaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania. Dzięki temu klientom firmy łatwiej jest zdobyć potrzebne środki finansowe na realizację swoich marzeń o własnym mieszkaniu.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

RAI Deweloper specjalizuje się w kameralnych projektach wielomieszkaniowych w Gdańsku i Sopocie. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie prywatność, spokój i komfort życia w małych społecznościach. Deweloper oferuje apartamenty i mieszkania, które wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz dbałością o każdy szczegół.

Inna nazwa tego dewelopera RAI Deweloper