Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Ogrody Diany
w Gdańsku

Mieszkanie
od ‍580 000 zł
Cena / m2
od ‍10 604 zł
na ‍3 437 zł
Deweloper
Adres
ul. Diany / Junony

Więcej o budynkach

Hery 7
ul. Hery 7
4 piętra
1 kw. 2023
Oddanie w 1 kw. 2025
Hery 5
ul. Hery 5
4 piętra
Wkrótce w sprzedaży
Nie wiadomo
Nie wiadomo
Wkrótce w sprzedaży
Koziorożca 53
ul. Koziorożca 53
4 piętra
Sprzedane
3 kw. 2013
Oddano w 4 kw. 2014
Sprzedane

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Ogrody Diany

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 13 lutego 2024
2-pokojowe
47.25 m2
od ‍12 275 zł / m2od ‍580 000 zł
3-pokojowe
56.52–60.06 m2
od ‍10 604 zł / m2od ‍600 000 zł

Ogrody Diany na mapie Gdańska

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków16
🟧 Liczba mieszkań645 (I-XV etap)
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań29,91–139,2 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, teren rekreacyjny, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Wieloetapowe osiedle kameralnych budynków wielorodzinnych Ogrody Diany znajduje się w północno-zachodniej części Gdańska.

Lokalizacja

Osiedle leży w kwartale ulic Diany, Koziorożca i Junony w obrębie dzielnicy Osowa, oddalonej o około 17 kilometrów od Długiego Targu w Gdańsku. Charakteryzująca się mieszkaniową ― wielo- i jednorodzinną ― zabudową okolica pozwala na korzystanie z pobliskiej infrastruktury komunikacyjnej i zaplecza handlowo-usługowego, sportowego, zdrowotnego i oświatowego oraz szybki dostęp do terenów zieleni.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla znajdują się strefy rekreacyjne nad jeziorami Wysockim i Osowskim, tereny Trójmiejskiego parku krajobrazowego, park Chirona, gabinety kosmetyczne i drogerie, przychodnia weterynaryjna, placówki pocztowe i oddziały banków, punkty handlowe (supermarkety PoloMarket ― 650 metrów, Żabka i Lidl ― 900 metrów, CH Czerwona Torebka ― 1 kilometr, sklep Selgros Cash&Carry ― 1,4 kilometra, Centrum Handlowe Osowa z hipermarketem Auchan ― blisko 3 kilometrów).

Edukacja

Najbliżej położone placówki edukacyjne to szkoły artystyczne, twórcze przedszkole Rośnij Radośnie, przedszkola Krasnoludek i Kolorowe Gniazdko ― w promieniu 600 metrów, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 69 ― 750 metrów, szkoła podstawowa nr 81 i niepubliczna szkoła podstawowa Nowy Świat ― w promieniu 1,5 kilometra.

Opieka medyczna

Nieopodal inwestycji znajdują się gabinety lekarskie, apteki, prywatne poradnie.

Sport

W niedużej odległości znajdują się skatepark, boiska sportowe, korty squash.

Komunikacja

Lokalizacja osiedla umożliwia szybki zjazd na Obwodnicę Trójmiasta (drogę ekspresową S6) oraz drogi wojewódzkie nr 472 i nr 218. Do centrum Gdańska jedzie się samochodem w około 25 minut. O około 250 metrów są oddalone przystanki autobusowe (linie nr 179 i nr 269), w odległości 1,7 kilometra leży stacja PKP Gdańsk Osowa (połączenia REG i SKM).

Architektura

Kameralne, o wysokości 4 pięter budynki wzniesiono z prostej bryły i utrzymano w stylistyce nowoczesnej. Elewacje wykończono w odcieniach bieli i szarości z dodaniem kontrastujących elementów dekoracyjnych, wykonano duże przeszklenia i stalowe balustrady z wypełnieniem.

Infrastruktura osiedla

Na ogrodzonym terenie osiedla założono ciągi piesze, drogi wewnętrzne, liczne aranżacje roślinne, elementy małej architektury, wspólny teren do rekreacji, plac zabaw dla dzieci, przewidziano zewnętrzne i wewnętrzne miejsca postojowe oraz schowki lokatorskie. Inwestycję dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

O mieszkaniach

Powierzchnia mieszkań osiedla wynosi od 29 do 139 metrów kwadratowych. Lokale posiadają układ od 1 do 4 pokoi i są wyposażone w balkony (na piętrze) lub prywatne ogródki (na parterze). Niektóre lokale w górnej kondygnacji uzupełniono w zielone tarasy. W mieszkaniach o największym metrażu przewidziano kilka węzłów sanitarnych, pomieszczenia gospodarcze i garderoby.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się firma deweloperska RAI specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym. Działa na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz mniejszych miejscowości w regionie Trójmiasta. Do ukończonych inwestycji dewelopera należą zwłaszcza Jednorożca, Trzy Podkowy, Orzeszkowej, Graniczna 3.

Informacje o obowiązujących promocjach i aktualnych cenach mieszkań oraz szczegóły oferty uzyskać można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Podoba Ci się Ogrody Diany?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Ogrody Diany w Gdańsku?

Dostępne są 2-pokojowe, 3-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Ogrody Diany?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od ‍10 604 zł.

Kto jest deweloperem Ogrody Diany w Gdańsku?

Deweloperem Ogrody Diany jest RAI.

Kiedy Ogrody Diany zostanie oddany do użytkowania?

  • – oddanie w 1 kw. 2025
  • ul. Diany 36, ul. Junony 29, ul. Junony 27, ul. Junony 25, ul. Koziorożca 53, ul. Koziorożca 55, ul. Koziorożca 57, ul. Koziorożca 59, ul. Diany 34, ul. Junony 23, ul. Diany 40, ul. Diany 38, ul. Diany 25, ul. Diany 27 – zbudowane
  • ul. Hery 5 – planowane
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o