Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Rembertowska Park
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Grunwald, Górczyn, ul. Rembertowska 17

Rembertowska Park na mapie Poznania

Grunwald, Górczyn, ul. Rembertowska 17

Etap budowy

Rembertowska Park I
Budynek 1, Budynek 2
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2014
Rembertowska Park II Etap I
Budynek R3, Budynek R1
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018
Budynek R2
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków5
Liczba mieszkań239
Liczba pięter4–7
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań36,41–97,68 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaplac zabaw, monitoring, winda, komórki lokatorskie, siłownia plenerowa

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Rembertowska Park to realizowane etapowo nowoczesne osiedle budynków wielorodzinnych ulokowane w poznańskiej dzielnicy Grunwald.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na Górczynie przy ulicy Rembertowskiej. Od centrum miasta oddalona jest o około 9 km. Lokalizacja wyróżnia się bliskością terenów zielonych, rozwiniętą infrastrukturą miejską, dobrą komunikacją z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są place zabaw, boiska, punkty usługowe, salon fryzjerski, placówki medyczne, sklepy spożywcze (Żabka, Społem), supermarket Piotr i Paweł, kościół. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości 650 m. Do sklepu Biedronka – 1100 m, Lidl - 1500 m. Centrum handlowe Panorama oddalone jest o 2600 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych, Liceum Ogólnokształcące – 200 m, Szkoła Podstawowa nr 72 z oddziałami dwujęzycznymi i sportowymi, Szkoła Podstawowa nr 80 – 300 m, Przedszkole "Fabryka Fantazji" – 500 m, Przedszkole "Twórcze Łapki" i Przedszkole nr 1 "Bajkowy Zamek" – 650 m. Tuż przy osiedlu leżą Park ks. Józefa Jasińskiego i Fort VIIIa. Park Górczyńskiego jest oddalony o 1500 m, Park Astronomiczny im. Jana Heweliusza – 1600 m.

Architektura

Osiedle Rembertowska Park tworzą nowoczesne budynki mieszkalne o modernistycznym designie, prostej formie i zróżnicowanej wysokości od 4 do 7 pięter. Kolorystyka obiektu jest pastelowa, dopełniona drewnianymi oknami oraz fragmentami o kolorze pudrowego na elewacji. Dopełniają architektoniczny projekt inwestycji strefy odpoczynku z nasadzeniami zieleni i ławeczkami, a także możliwość bezpośredniego wyjścia do parku.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, zamknięty i objęty monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, place zabaw, siłownia plenerowa, komórki lokatorskie, miejsca parkingowe w garażach podziemnych. Wokół budynków założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta. W odległości 400 m znajduję się przystanek autobusowy Promienista 125, który umożliwia dojazd autobusami nr 164, 169, 179, 252. Przystanek tramwajowy Górczyn (linie 5, 8, 14) jest zlokalizowany w odległości 900 m. Do stacji kolejowej Poznań Górczyn – 850 m. W odległości około 1100 m od inwestycji przebiega zmodernizowana droga wojewódzka nr 196 klasy GP o długości 68,5 km, która łączy Poznań z Wągrowcem. Dojazd samochodem do Starego miasta w Poznaniu zajmuje około 15 minut. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego (950 m).

O mieszkaniach

Rembertowska Park to są mieszkania o powierzchni od 36 do 65 metrów kwadratowych oraz apartamenty metrażem do około 98 m2. W zależności od kondygnacji lokale posiadają balkony, loggie, tarasy lub ogródki. W mieszkaniach na parterze zamontowane są rolety zewnętrzne. Deweloper oferuje opcję wykończenia lokali pod klucz.

O deweloperze

Inwestycją Rembertowska Park opiekuje się deweloper Mak Dom. Firma prowadzi działalność od 20 lat, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi, jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Mak Dom oferuje mieszkania i domy w Warszawie, Szczecinie, Lublinie, Olsztynie, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie oraz innych miastach Polski. Wśród zrealizowanych przez Mak Dom inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu są między innymi osiedla Nowy Sołacz, Górczyńska.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Rembertowska Park?

Grunwald, Górczyn, ul. Rembertowska 17.

Kto jest deweloperem Rembertowska Park w Poznaniu?

Deweloperem Rembertowska Park jest Mak Dom.

Kiedy Rembertowska Park zostanie oddany do użytkowania?

Rembertowska Park I, Rembertowska Park II Etap I, Rembertowska Park II Etap II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Rembertowska Park na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o