Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Rezydencja Lipowa 41
w Białymstoku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Centrum, ul. Lipowa 41

Więcej o budynkach

ul. Lipowa 41 (Budynek B)
5 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane
ul. Lipowa 41 (Budynek A)
5 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane

Rezydencja Lipowa 41 na mapie Białegostoku

Centrum, ul. Lipowa 41

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjedomofon
🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań163
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań38,06–137,65 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniadziedziniec

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Rezydencja Lipowa 41 jest nowoczesnym prestiżowym kameralnym kompleksem mieszkalnym ulokowanym w centrum Białegostoku.

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest w reprezentacyjnej części miasta, przy ulicy Lipowej. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską, bliskością obiektów kulturalnych, terenów rekreacyjnych i zielonych, dogodną komunikacją z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W pobliżu są restauracje, sklepy spożywcze (Biedronka), drogeria, kościół, księgarnia, placówki medyczne, apteki, stacje paliw, placówki pocztowe, punkty usługowe, kino, teatr lalek, opera i filharmonia. Centrum handlowe Galeria Jurowiecka znajduje się w odległości około 1300 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole Samorządowe nr 36 – 200 m, Zespół Szkół nr 12, Szkoła Policealna, Prywatna Szkoła Muzyczna – 300 m, Przedszkole Samorządowe nr 27 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – 500 m. Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest zlokalizowane w odległości 650 m, Park Trampolin „Jumper” jest oddalony o 1100 m. W pobliżu znajdują się tereny zielone, jak to Skwer Świętego Konstantyna Wielkiego i Plac Moniuszki – 300 m, Park Centralny – 500 m, Park im. Jadwigi Dziekońskiej – 950 m, Park Ogród Pałacu Branickich – 1300 m.

Architektura

Osiedle składa się z pięciopiętrowych budynków, wykonanych w nowoczesnym stylu i jasnej kolorystyce. Dopełnia projekt architektoniczny inwestycji parkowo zaaranżowany wewnętrzny dziedziniec z dostępem wyjątkowo dla mieszkańców.

Infrastruktura osiedla

Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w parkingu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja Rezydencja Lipowa 41 jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. W promieniu 200 m zlokalizowane są przystanki autobusów nr 2, 4, 5, 7, 10, 20. Stacja kolejowa Białystok jest oddalona o 1500 m. W odległości 850 m przebiega droga wojewódzka nr 676. Droga krajowa nr 19 klasy GP, która łączy trzy aglomeracje we wschodniej Polsce: białostocką, lubelską oraz rzeszowską jest oddalona o 2600 m. Położenie inwestycji pozwala także na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe.

O mieszkaniach

W inwestycji Rezydencja Lipowa 41 zaprojektowano jedno-, dwu, trzy- i cztero- i pięciopokojowe mieszkania i apartamenty. Metraże wahają się w granicach od 38 do około 138 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania wyposażone są w antywłamaniowe drzwi wejściowe, domofony, posiadają balkony. Deweloper oferuje opcję wykończenia lokali pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Rezydencja Lipowa 41 realizowana jest przez Grupę Kapitałową Rogowski Development. Firma jest doświadczonym polskim deweloperem i oferuje klientom inwestycje mieszkaniowe i użytkowe w Białymstoku i Warszawie. W Białymstoku Rogowski Development wybudował między innymi osiedla Słoneczne Tarasy, Apartamenty Wyszyńskiego, Domy Nowodworskie, Willa Kraszewskiego, Zielona Warmińska, Kamieniczka przy Czarnej, Promenada Chrobrego, Apartamenty Tysiąclecia, Apartamenty Kopernik.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Rezydencja Lipowa 41?

Centrum, ul. Lipowa 41.

Kto jest deweloperem Rezydencja Lipowa 41 w Białymstoku?

Deweloperem Rezydencja Lipowa 41 jest Rogowski Development.

Kiedy Rezydencja Lipowa 41 zostanie oddany do użytkowania?

Budynek B, Budynek A – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Rezydencja Lipowa 41 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o