Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Słoneczne Tarasy Rogowski Development
w Białymstoku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Wysoki Stoczek, Al. Jana Pawła II 59

Więcej o budynkach

Słoneczne Tarasy B1
Al. Jana Pawła II 59 (Budynek 1)
5 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Nie wiadomo
Sprzedane
Słoneczne Tarasy B2
Al. Jana Pawła II 59A (Budynek 2)
Sprzedane
Nie wiadomo
Nie wiadomo
Sprzedane
Słoneczne Tarasy B3
Al. Jana Pawła II 59B (Budynek 3)
Sprzedane
Nie wiadomo
Nie wiadomo
Sprzedane

Słoneczne Tarasy Rogowski Development na mapie Białegostoku

Wysoki Stoczek, Al. Jana Pawła II 59

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków13
🟧 Liczba mieszkań900
🟧 Liczba pięter5–8
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań35,94–81,33 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, prywatny park, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Słoneczne Tarasy to realizowane etapowo osiedle nowoczesnych budynków wielorodzinnych, ulokowane w Białymstoku.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w północno-zachodniej części miasta, przy Alei Jana Pawła II, w obrębie osiedla mieszkaniowo-przemysłowego Wysoki Stoczek. Lokalizację inwestycji wyróżnia sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są restauracje, supermarket Lidl, sklepy spożywcze (Biedronka, Stokrotka, Lewiatan), salon fryzjerski, myjnie samochodowe, placówki medyczne, placówka pocztowa, kościół, stacja paliw, punkty usługowe. Hipermarket Auchan znajduje się w odległości 1950 m. Do sklepu budowlanego Castorama – 2400 m, centrum handlowe Zielone Wzgórze, hipermarket Carrefour i sklep Pepco są oddalone o 2750 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole Świat Zucha, Przedszkole nr 65, Szkoła Podstawowa 45 i Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 – 1500 m, Prywatna Szkoła Podstawowa „Świat Ucznia” i Przedszkole Samorządowe nr 39 – 1600 m. W pobliżu znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, jak to Bulwary Św. Jana Teologa i Park Antoniuk (1600 m). Las Bacieczkowski jest zlokalizowany w 2000 m.

Architektura

Słoneczne Tarasy tworzą nowoczesne budynki mieszkalne o modernistycznym designie, prostej formie i zróżnicowanej wysokości od 5 do 8 pięter. Elewację utrzymano w ciepłej i jasnej kolorystyce, urozmaicono kolorowymi elementami.

Infrastruktura osiedla

Budynki osiedla Słoneczne Tarasy wyposażone są w cichobieżne windy. W inwestycji zaprojektowano lokale handlowo-usługowe. Do dyspozycji mieszkańców są prywatny dwuhektarowy park, plac zabaw dla dzieci, miejsca postojowe naziemne i w parkingu podziemnym. W inwestycji przewidziano ogrzewane z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z innymi częściami Białegostoku. W odległości 350 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusów nr 50 i 103. Droga wojewódzka nr 676 jest oddalona o 300 m, droga krajowa nr 65 - 2800 m. Do stacji kolejowej Białystok – 2600 m. Położenie inwestycji pozwala także na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od około 36 do ponad 81 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania wyposażone są w antywłamaniowe drzwi wejściowe, domofony, posiadają tarasy. Deweloper oferuje opcję wykończenia lokali pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Słoneczne Tarasy realizowana jest przez Grupę Kapitałową Rogowski Development. Firma jest doświadczonym polskim deweloperem i oferuje klientom inwestycje mieszkaniowe i użytkowe w Białymstoku i Warszawie. W Białymstoku Rogowski Development wybudował między innymi osiedla Apartamenty Tysiąclecia, Apartamenty Wyszyńskiego Białystok, Domy Nowodworskie, Willa Kraszewskiego, Zielona Warmińska, Kamieniczka przy Czarnej, Promenada Chrobrego, Rezydencja Lipowa 41, Apartamenty Kopernik.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Sloneczne Tarasy Rogowski Development.

Jaki jest adres Słoneczne Tarasy Rogowski Development?

Wysoki Stoczek, Al. Jana Pawła II 59.

Kto jest deweloperem Słoneczne Tarasy Rogowski Development w Białymstoku?

Deweloperem Słoneczne Tarasy Rogowski Development jest Rogowski Development.

Kiedy Słoneczne Tarasy Rogowski Development zostanie oddany do użytkowania?

  • Budynek 10 – oddanie w 4 kw. 2020
  • Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3, Budynek 4, Budynek 5, Budynek 6, Budynek 7, Budynek 8, Budynek 9, Budynek 11, Budynek 12, Budynek 13, Budynek 14 – zbudowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Słoneczne Tarasy Rogowski Development na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o