Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

sPlace Park
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Rydygiera 12

Więcej o budynkach

sPlace Park Faza S1
ul. Rydygiera 12 (Budynek A)
7 pięter
Sprzedane
2 kw. 2013
Oddano w 4 kw. 2014
Sprzedane
sPlace Park Faza S2
ul. Rydygiera 12 (Budynek B)
7 pięter
Sprzedane
2 kw. 2013
Oddano w 3 kw. 2017
Sprzedane
sPlace Park Faza S3
ul. Rydygiera 12 (Budynek C)
7 pięter
Sprzedane
2 kw. 2013
Oddano w 4 kw. 2017
Sprzedane

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków10
🟧 Liczba mieszkań448
🟧 Liczba pięter7
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań44,9–171,4 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, wideodomofon, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7–5,5 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

sPlace Park to kompleks nowoczesnych budynków wielorodzinnych o wysokim standardzie wykończenia w centrum Warszawy. Osiedle jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w zielonej części Żoliborza, u zbiegu ulic Rydygiera, Przasnyskiej i Anny German. Osiedle znajduje się w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej, w bezpośredniej bliskości centrum handlowego Westfield Arkadia. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę miejską i drogową, w bezpośredniej bliskości dostępne są obszerne tereny zielone i rekreacyjne.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są sklepy spożywcze, restauracje, piekarnie, placówki medyczne, kluby sportowe, apteki, szkoły, licea i przedszkola, w tym niepubliczne. Centrum handlowe Westfield Arkadia, w którym między innymi mieszczą się hipermarket Carrefour, sklep budowlany Leroy Merlin, kino Cinema City znajduje się w odległości około 1400 m. Do parku Sady Żoliborskie odległość wynosi około 1200 m, do Lasku na Kole - 1400 m, do Parku Romualda Traugutta oraz Fortu Legionów - 2200 m, do Muzeum Polin - 2400 m.

Architektura

Realizowane etapowo osiedle sPlace Park zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną „Mąka Sojka architekci”. Budynki są o nowoczesnym designie, zróżnicowanej wysokości - od 6 do 8 pięter, realizowane są z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych. Na terenie inwestycji umieszczone są elementy małej architektury, w parterze budynków zaprojektowane są lokale usługowe.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, teren inwestycji objęty jest monitoringiem i ochroną całodobową. W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są obszerne zielone dziedzińce, miejsca dla odpoczynku, place zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem komunikacji. W promieniu 700 m znajduje się kilka stacji roweru miejskiego, przystanków autobusowych i tramwajowych, stacja PKP Warszawa Powązki. Odległość do stacji PKP Warszawa Gdańska i stacji metra linii M1 Dworzec Gdański wynosi około 1800 m. Bliskość głównych arterii miasta (Aleja Jana Pawła II, Aleja Armii Krajowej, Aleja Prymasa Tysiąclecia) pozwala na szybki i wygodny dojazd samochodem do innych części Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są lokale mieszkalne o układach od 1 do 5 pokoi, w tym dwupoziomowe apartamenty z ponadstandardową wysokością pomieszczeń - do 5,5 metra w salonie. Metraże kształtują się od 45 do 171 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w wideodomofony, drewniane panoramiczne okna z nawiewnikami. Lokale posiadają balkony, loggie lub tarasy, zielone ogródki na parterze.

O deweloperze

Inwestycja sPlace Park to projekt hiszpańskiej firmy deweloperskiej Layetana Real Estate, która działa na rynku od 1964 roku. Firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. W portfolio dewelopera są między innymi inwestycja mieszkaniowa Mozaika Mokotów w Warszawie, zespół hotelowo-biurowy Wieża Fira oraz 35-piętrowy biurowiec Wieża Agbar w Barcelonie.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres sPlace Park?

ul. Rydygiera 12.

Kto jest deweloperem sPlace Park w Warszawie?

Deweloperem sPlace Park jest Layetana.

Kiedy sPlace Park zostanie oddany do użytkowania?

Budynek F1, Budynek F2, Budynek J, Budynek G, Budynek I, Budynek H, Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji sPlace Park na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o