Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Start Piątkowo
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Stare Miasto, Piątkowo, ul. Lechicka (4,2 km od centrum Poznania)

Więcej o budynku

ul. Lechicka (ST_ART Piątkowo)
15 pięter
Sprzedane
1 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2021
Sprzedane

Start Piątkowo na mapie Poznania

Stare Miasto, Piątkowo, ul. Lechicka (4,2 km od centrum Poznania)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań243
🟧 Liczba pięter15
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne (52 miejsca), miejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 298 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań34–93 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaochrona, monitoring, winda, rowerownia, wózkarnia, komórki lokatorskie, stacja ładowania samochodów elektrycznych, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

St_Art Piątkowo to nowoczesny wieżowiec mieszkaniowo-usługowy o podwyższonym standardzie zrealizowany w północnej części Poznania.

Lokalizacja

Budynek wzniesiono przy ulicy Lechickiej w obrębie dzielnicy Piątkowo będącej częścią obszaru administracyjnego Stare Miasto. Odległość od centrum Poznania wynosi blisko 5 kilometrów. Okolica charakteryzuje się niegęstą zabudową i wszechstronnie rozwiniętą infrastrukturą miejską. Lokalizacja inwestycji zapewnia dogodną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W okolicy budynku dostępne są liczne punkty handlowe (supermarkety spożywcze Biedronka ― 150 metrów i Aldi ― 800 metrów, centra handlowe Galeria Arkada ― 800 metrów, Poznań Plaza ― 950 metrów, Galeria Pestka i sklep Makro Cash&Carry ― 1,3 kilometra, liczne sklepy ogólnospożywcze i wielobranżowe, targowiska), placówki pocztowe i bankowe, lecznice weterynaryjne, park Czarnieckiego, salony fryzjerskie i spa, szkoły artystyczne.

Edukacja

W promieniu 1 kilometra położone są ośrodki edukacyjne: szkoła podstawowa im. Jana Pawła II, zespół szkół podstawowych nr 7, przedszkole nr 148 Mali Europejczycy, żłobek i przedszkole Pozytywnego Rozwoju i inne.

Opieka medyczna

W okolicy funkcjonują apteki, szpital wojewódzki, poradnie lekarskie.

Sport

Nieopodal inwestycji znajdują się siłownie i kluby sportowe, miejska pływalnia, boiska orlik, ośrodki rekreacyjne.

Komunikacja

Budynek jest położony w pobliżu ulic Wojciechowskiego, Obornickiej, Witosa, Piątkowskiej, Księcia Mieszka I, Juraszów, ronda Obornickiego i innych dużych arterii transportowych. Do centrum Poznania można dojechać samochodem w 15 minut. W odległości 150 metrów od budynku leżą przystanki autobusowe; o 500 metrów jest oddalona pętla tramwajowa Piątkowska.

Architektura

Piętnastopiętrowy blok wzniesiono z prostej bryły w stylu modernistycznym. W wykończeniach elewacji dominują odcienie bieli i szarości oraz obszerne przeszklenia; dodano balustrady balkonowe z blachy, w partii południowej elewacji posadzono żywe drzewo. Projekt budynku wykonano w pracowni Arche Plan.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty, monitorowany i objęty ochroną. W budynku zainstalowano 4 cichobieżne windy, zaprojektowano dwupoziomową halę garażową ze stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych, pomieszczenia na przechowywanie rowerów i wózków oraz schowki lokatorskie. Obok budynku przewidziano naziemny parking. Na parterze przewidziano powierzchnię na lokale usługowe. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

O mieszkaniach

Lokale mieszkalne o metrażu od 34 do 93 metrów kwadratowych posiadają układy od 1 do 4 pokoi. Każde z mieszkań jest uzupełnione w balkon lub loggię; w większych lokalach zaprojektowano więcej niż jeden węzeł sanitarny. Oferowane są usługi wykończenia mieszkań.

O deweloperze

Realizacji inwestycji dokonuje firma Nickel Development założona w 1998 roku. Specjalizuje się w zabudowie mieszkaniowej, działa zarówno na terenie Poznania, jak i poza granicami Wielkopolski. Posiada liczne wyróżnienia branżowe. Wśród ukończonych inwestycji dewelopera ― Kamienica za Teatrem, Zaułek Piątkowski, Pelikan, Nad Seganką (Poznań), Rycerska, Zamkowa (Dąbrówka k. Poznania).

O szczegółach oferty, cenach oraz aktualnych promocjach można się dowiedzieć w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Start Piatkowo.

Jaki jest adres Start Piątkowo?

Stare Miasto, Piątkowo, ul. Lechicka (4,2 km od centrum Poznania).

Kto jest deweloperem Start Piątkowo w Poznaniu?

Deweloperem Start Piątkowo jest Nickel Development, redNet Investment.

Kiedy Start Piątkowo zostanie oddany do użytkowania?

ST_ART Piątkowo – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Start Piątkowo na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o