Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Tarasy Bałtyku
w Gdańsku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31

Więcej o budynku

ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31 (Tarasy Bałtyku)
12 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2021
Sprzedane

Tarasy Bałtyku na mapie Gdańska

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań148
🟧 Liczba pięter12
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań43–164 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, loggia
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, recepcja, sala fitness, patio, sala klubowa, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Tarasy Bałtyku jest nowoczesnym apartamentowcem, zlokalizowanym przy ulicy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Gdańsku. Inwestycja zdobyła nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach konkursu European Property Awards 2019-2020.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w pobliżu terenów rekreacyjnych, tuż przy Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana i w odległości około 1000 metrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jest to okolica o zabudowie przeważnie wielorodzinnej, z rozwiniętą infrastrukturą miejską i drogową. Od ścisłego centrum miasta inwestycja jest oddalona o około 9 km.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W pobliżu są sklepy spożywcze (Biedronka, Chatka, Żabka), supermarket Carrefour, bankomat, myjnia samochodowa, punkty usługowe. Najbliższa placówka pocztowa jest oddalona o około 500 m. Centrum handlowe Przymorze zlokalizowane jest w odległości 500 m, CH Alfa Centrum – 1400 m. Place zabaw w Parku Reagana są oddalone o około 850 m od inwestycji, Molo w Brzeźnie – 2750 m, Plaża Przymorze – 2900 m.

Edukacja

Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole nr 57 – 300 m, Niepubliczne Przedszkole Kulturalno-Językowe “Morelove” – 450 m, Szkoła Podstawowa nr 44 im. Adama Mickiewicza – 500 m, Szkoła podstawowa nr 33 – 650 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 – 1150 m.

Opieka medyczna

W pobliżu znajdują się placówki medyczne, apteki, Szpital św. Wojciecha.

Sport

W niedużej odległości zlokalizowane są korty tenisowe, kluby fitness, marina, klub żeglarski, hala piłkarska.

Komunikacja

Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusów nr 127, 148, 199, N12, N13. Przystanek tramwajowy Bora Komorowskiego (linie 2, 4, 5, 8) jest zlokalizowany w odległości około 1100 m od osiedla. Do drogi wojewódzkiej nr 468 (DW468) ― 2500 m, droga krajowa 91 przebiega w odległości 2900 m. Inwestycja jest oddalona o około 5,6 km od tunelu pod Martwą Wisłą, co umożliwia wyjazd z miasta do głównych tras drogowych S7, S6 oraz Autostrady A1. W pobliżu inwestycji przebiegają trasy rowerowe.

Architektura

Tarasy Bałtyku to budynek o kaskadowej formie i wysokości 12 pięter, zaprojektowany w stylu nowoczesnym. Elewacja budynku jest wykończona w jasnej kolorystyce.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty. W budynku znajduje się recepcja. Do dyspozycji mieszkańców są patio, sala fitness, sala klubowa, cichobieżne windy, naziemne miejsca postojowe, parking podziemny, komórki lokatorskie. W inwestycji zaprojektowano lokale usługowe. Wokół budynku założono zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne.

O mieszkaniach

W inwestycji znajdują się dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe apartamenty o powierzchni od 43 do 164 metrów kwadratowych. Do mieszkań przynależne są przeszklone balkony z widokiem na Park Nadmorski im. Ronalda Reagana, Zatokę Gdańską i panoramę miasta.

O deweloperze

Realizacją inwestycji Tarasy Bałtyku opiekuje się deweloper Allcon Osiedla. Firma jest doświadczonym deweloperem w Polsce, wielokrotnie nagradzanym wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi. Funkcjonuje na rynku budowlanym od ponad 30 lat, oferując klientom apartamenty, mieszkania, domy, obiekty biurowe i usługowe w Gdańsku i Gdyni. Inne zrealizowane przez dewelopera inwestycje w Gdańsku to zwłaszcza Młyny Gdańskie, Kamienice Malczewskiego.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Tarasy Baltyku.

Jaki jest adres Tarasy Bałtyku?

ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31.

Kto jest deweloperem Tarasy Bałtyku w Gdańsku?

Deweloperem Tarasy Bałtyku jest Allcon Osiedla.

Kiedy Tarasy Bałtyku zostanie oddany do użytkowania?

Tarasy Bałtyku – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Tarasy Bałtyku na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o