Totalbud

Nowe mieszkania od dewelopera Totalbud

buduje od 2003
totalbud.pl
1 obiekt
w budowie
2 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Nowa Iwiczna
Warszawa i okolice
Warszawa

O deweloperze Totalbud

Totalbud to jedna z największych firm deweloperskich w Polsce, która specjalizuje się w realizacji inwestycji budowlanych tak mieszkalnych, jak i biurowych, przemysłowych i drogowych. Firma ta działa na rynku nieprzerwanie od 2003 roku, a jej siedziba znajduje się w Warszawie.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Jako doświadczony deweloper, Totalbud oferuje swoim klientom nie tylko nowoczesne i estetycznie zaprojektowane budynki, ale także wysoką jakość wykonania oraz terminowość realizacji inwestycji. Firma ta specjalizuje się zarówno w generalnym wykonawstwie, jak i w działalności deweloperskiej na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego oraz wielkopolskiego. Jej rozbudowany park maszynowy oraz liczna wyspecjalizowana kadra pozwala na realizację dużych i skomplikowanych obiektów.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

W ofercie Totalbud znajdują się inwestycje o różnej charakterystyce, zróżnicowane pod względem architektury oraz lokalizacji. Deweloper w swoim dorobku posiada zarówno nowoczesne budynki mieszkalne, jak i funkcjonalne obiekty biurowe czy przemysłowe. Wszystkie inwestycje charakteryzują się nowoczesnymi technologiami, dbałością o każdy detal oraz wysoką jakością wykonania. Deweloper jest również otwarty na innowacyjne rozwiązania i wykorzystuje najnowsze technologie, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Totalbud to firma deweloperska, która oprócz standardowej działalności deweloperskiej, oferuje także pośrednictwo kredytowe oraz program wykończenia wnętrz poprzez firmę partnerską.

W swoich inwestycjach deweloper Totalbud także zapewnia niezbędną infrastrukturę, taką jak drogi dojazdowe, chodniki, oświetlenie, elementy małej architektury, a także zadbane tereny zielone. Dzięki temu, inwestycje Totalbud to nie tylko wysoka jakość budynków, ale także wygodne i przyjazne otoczenie.