Vastint Poland

Nowe mieszkania od dewelopera Vastint Poland

buduje od 1992
vastint.eu
2 obiekty
w budowie
1 obiekt
zrealizowano
Wszystkie miasta
Gdańsk
Gdynia
Poznań
Poznań i okolice

O deweloperze Vastint Poland

Deweloper Vastint Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest częścią założonej w 1989 roku międzynarodowej Grupy Vastint, korzenie której sięgają do 1943 roku w Smålandii. Na polskim rynku  nieruchomości firma Vastint działa od 1992 roku i jest patronem Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC).

Jakie są kierunki działalności firmy?

Celem działalności Vastint Poland jest realizacja, a następnie zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi na terenie całej Polski.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Portfel zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych spółki obejmuje m.in. wielokrotnie nagradzany, wyróżniający się nietuzinkową architekturą projekt osiedla z wykorzystaniem proekologicznych rozwiązań w Gdańsku czy wielofunkcyjny projekt o łącznej powierzchni 70 000 m2 w Gdyni, zawierający  budynki mieszkalne, biurowce, lokale usługowe, hotele, powierzchnię konferencyjną i spa oraz obiekty użyteczności publicznej, w tym kino.

Deweloper buduje obiekty zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi certyfikatami zrównoważonego budownictwa, w tym LEED, BREEAM i WELL.

Inna nazwa tego dewelopera należy do Grupy Vastint