1/8
Abitare we Wrocławiu
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj
wszystkie mieszkania wyprzedane

Abitare
we Wrocławiu

Według naszych informacji w inwestycji Abitare na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Adres
Fabryczna, Oporów, ul. Jordanowska 55-55C (6,2 km od centrum Wrocławia)

Abitare na mapie Wrocławia

Fabryczna, Oporów, ul. Jordanowska 55-55C (6,2 km od centrum Wrocławia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Abitare — 1 kw. 2018
Abitare
Budynek B4, Budynek B3, Budynek B2, Budynek B1
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania – 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków4
Liczba mieszkań190
Liczba pięter3
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań26–83 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaplac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 23‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Abitare jest osiedlem kameralnych budynków trzypiętrowych, położonym przy ulicy Jordanowskiej na wrocławskim Oporowie.

Lokalizacja

Osiedle jest oddalone o około 6,2 km od ścisłego centrum Wrocławia i zlokalizowane w cichej, kameralnej okolicy.

Okolica inwestycji

Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Tuż przy osiedlu znajduje się Ośrodek Rekreacji Konnej „Hucuł” i Szkoła Jazdy Konnej. Do kąpieliska „Oporów” – 500 m, do Lasku Oporowskiego – 900 m, do Parku Grabiszyńskiego – 1300 m. Ogólnodostępne boisko piłkarskie jest zlokalizowane w odległości 1500 m. Teatr Tańca Dawnego Invenzione jest oddalony o 600 m. W okolicy dostępne są stacja paliw, myjnia samochodowa, punkty usługowe, kwiaciarnia, restauracje, piekarnia, sklepy spożywcze Biedronka i Markecik Warzywny, apteka, placówki medyczne. Najbliższa placówka pocztowa jest oddalona o 965 m od inwestycji. Blisko 3500 m od osiedla znajduje się centrum handlowe Borek, do Wrocław Fashion Outlet - około 3900 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole „Bajkowa Dolina” – 550 m, Przedszkole Obieżyświat Centrum Nauki Metodą Montessori i Przedszkole nr 131 – 700 m, Szkoła Podstawowa nr 15, przedszkole i żłobek „Domino”, Przedszkole „Małe Wielkie Skarby” – około 1000 m, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Dar Losu", Szkoła biznesu, Szkoła muzyczna – 2100 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 i Szkoła Podstawowa nr 25 – 2500 m.

Architektura

Abitare to kameralne budynki, wykonane w stylu nowoczesnym. W wykończeniu elewacji wykorzystano połączenie białego i szarego kolorów.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, które są dostępne z poziomu garażu podziemnego do ostatniej kondygnacji. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią, komórki lokatorskie, rowerownie/wózkownie. Wokół budynków założono chodniki i zadbane trawniki. Teren inwestycji jest ogrodzony, do parkowania samochodów są naziemne miejsca parkingowe i garaże podziemne z podgrzewanym wjazdem.

Komunikacja

W odległości około 480 m od inwestycji znajduję się najbliższy przystanek autobusowy Jordanowska z autobusowymi liniami nr A, 107, 125, 319, 325, 607. Przy moście Oporowskim (450 m) zlokalizowana jest pętla tramwajowa (linie 4, 5, 11, 14, 20). Stacja kolejowa Wrocław Zachodni jest oddalona o 2300 m. W odległości około 3,4 km od inwestycji przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8. Dojazd samochodem do Portu Lotniczego we Wrocławiu, oddalonego o 7,6 km, zajmuje około 13-16 minut. Wokół inwestycji przebiegają trasy rowerowe.

O mieszkaniach

W inwestycji Abitare zaprojektowane są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od 26 do 83 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają balkony, tarasy lub duże ogródki. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz, a także opcję łączenia lokali.

O deweloperze

Abitare to projekt, zrealizowany przez firmę Dewelopart Fidelis. W portfolio dewelopera są oferty inwestycji mieszkaniowych, które są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach miasta Wrocław, takich jak Krzyki, Klecina, Partynice, Maślice i Stabłowice. Wśród inwestycji mieszkaniowych są między innymi osiedla Ornamento, Scalino, Colore, Cortile, Vicino, Vicolo.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Jaki jest adres Abitare?

Fabryczna, Oporów, ul. Jordanowska 55-55C (6,2 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Abitare w Wrocławiu?

Deweloperem Abitare jest Dewelopart Fidelis.

Kiedy Abitare zostanie oddany do użytkowania?

Abitare – oddane do użytku.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Abitare na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o