Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Awicenny
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Fabryczna, Oporów, ul. Awicenny 30-32 (6,4 km od centrum Wrocławia)

Awicenny na mapie Wrocławia

Fabryczna, Oporów, ul. Awicenny 30-32 (6,4 km od centrum Wrocławia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Awicenny — 2 kw. 2017
Awicenny
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Awicenny II
Budynek C, Budynek D
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020
Awicenny III
Budynek E, Budynek F
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków6
Liczba mieszkań267
Liczba pięter3
Ogrzewaniewłasna kotłownia gazowa
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań28–138,58 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniainternet, tv kablowa, winda, wideodomofon

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,61–2,65 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Awicenny jest zespołem sześciu kameralnych budynków trzypiętrowych, położonym przy ulicy Awicenny na wrocławskim Oporowie.

Lokalizacja

Osiedle jest oddalone o około 6,4 kilometrów od ścisłego centrum Wrocławia i zlokalizowane w cichej, spokojnej i kameralnej okolicy.

Okolica inwestycji

Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Tuż przy osiedlu znajduje się Kąpielisko Oporów, do Lasku Oporowskiego – 2200 m, do Parku Grabiszyńskiego – 2600 m. W bliskiej okolicy dostępne są stacja paliw, myjnia samochodowa, punkty usługowe, sklepy spożywcze Biedronka i Markecik Warzywny, piekarnia, apteka, placówka medyczna. Najbliższa placówka pocztowa jest oddalona o 965 m od inwestycji. Centrum handlowe Wrocław Fashion Outlet znajduje się w odległości 3100 m, do centrum handlowego Borek - 4500 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole Obieżyświat Centrum Nauki Metodą Montessori i Przedszkole nr 131 – 800 m, Szkoła Podstawowa nr 15, przedszkole i żłobek „Domino”, Przedszkole „Małe Wielkie Skarby” – 1120 m, Przedszkole „Bajkowa Dolina” – 1280 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 i Szkoła Podstawowa nr 25 – 1600 m, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Dar Losu", Szkoła biznesu, Szkoła muzyczna – 2900 m. Ogólnodostępne boisko piłkarskie jest zlokalizowane w odległości 1600 m.

Architektura

Osiedle Awicenny tworzą budynki o niskiej zabudowie, wykonane w stylu nowoczesnym. W wykończeniu elewacji wykorzystano połączenie białego i szarego tynku.

Infrastruktura osiedla

Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Wokół budynków założono chodniki i zadbane trawniki. Do parkowania samochodów są miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Komunikacja

W odległości około 480 m od inwestycji znajduję się najbliższy przystanek autobusowy Jordanowska, z autobusowymi liniami nr 107, 125, 251, 325, 607. Przy moście Oporowskim (1500 m) zlokalizowana jest pętla tramwajowa (linie 4, 11, 20). Stacja kolejowa Wrocław Zachodni jest oddalona o 1000 m. W odległości około 4,4 km od inwestycji przebiega autostrada A4, która na węźle Wrocław-Południe krzyżuje się z Autostradową Obwodnicą Wrocławia A8. Dojazd samochodem do Portu Lotniczego we Wrocławiu, oddalonego o 7 km, zajmuje około 10 minut. Wokół inwestycji przebiegają trasy rowerowe.

O mieszkaniach

W inwestycji Awicenny zaprojektowane są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od 28 do 139 metrów kwadratowych. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6 m. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Lokale wyposażone są w wideodomofony. Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają antresole.

O deweloperze

Awicenny to projekt, zrealizowany przez grupę deweloperską i2 Development. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Wśród zrealizowanych przez i2 Development inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu są między innymi osiedla Willa Staromiejska, La Bohème, Przy Ptasiej, Między Basztami, Lofty przy fosie, Na Kazamatach, Soft Lofty Legnicka, Przy Arsenale, Bieńkowice, Dom z herbem, Przy przystani.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Jaki jest adres Awicenny?

Fabryczna, Oporów, ul. Awicenny 30-32 (6,4 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Awicenny w Wrocławiu?

Deweloperem Awicenny jest i2 Development.

Kiedy Awicenny zostanie oddany do użytkowania?

Awicenny, Awicenny II, Awicenny III – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Awicenny na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o