Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Cosmopolitan
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Śródmieście, ul. Twarda 4 (0,9 km od centrum Warszawy)

Apartamenty Cosmopolitan na mapie Warszawy

Śródmieście, ul. Twarda 4 (0,9 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Apartamenty Cosmopolitan — 2 kw. 2010
Apartamenty Cosmopolitan
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2014

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeinternet, tv kablowa, klimatyzacja, inteligentny dom
Liczba budynków1
Liczba mieszkań236
Liczba pięter44
Parkingmiejsca postojowe podziemne (4 poziomy)
Powierzchnia mieszkań40–163 m2
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniaochrona całodobowa, usługi concierge, klub fitness, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkańwykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–3,0 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Wieżowiec Apartamenty Cosmopolitan jest położony w ścisłym centrum Warszawy.

Lokalizacja

Apartamentowiec został wzniesiony przy ul. Twardej 4, w obrębie warszawskiego Śródmieścia i odległości 400 m od placu Defilad. Lokalizacja ta umożliwia szybki dostęp do głównych atrakcji miasta oraz wszechstronnie rozwiniętej infrastruktury; pozwala także na dogodny dojazd do innych części stolicy zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską.

Okolica inwestycji

Apartamentowiec znajduje się przy placu Grzybowskim i parku Świętokrzyskim. W promieniu do 500 m są położone różnorodne punkty handlowe (m.in. supermarkety Biedronka, Żabka, drogerie, sklepy specjalistyczne i odzieżowe, galeria handlowa Złote Tarasy), punkty usługowe (oddziały banków, placówki pocztowe, salony urody, punkty naprawy, kantory i in.), restauracje, kawiarnie i bary, instytucje kultury (PKiN, teatry, kina, galerie sztuki), liczne centra biznesowe i biura.

Edukacja

Pobliskie ośrodki oświatowe to m.in. dwujęzyczny żłobek i przedszkole Academy International Centrum, przedszkole nr 47 Mali Artyści, szkoła podstawowa nr 220 im. S. Kopczyńskiego, szkoła podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej, liczne szkoły języków obcych oraz uczelnie wyższe.

Opieka medyczna

W pobliżu apartamentowca są dostępne apteki, prywatne poradnie lekarskie, szpital kliniczny Dzieciątka Jezus, centrum medyczne Medicover i CM LuxMed (w promieniu 1,4 km).

Sport

W promieniu do 800 m są położone klub bilardowy, kluby fitness Zdrofit, Heart Gym & Wellness, CityFit, studio treningu personalnego, studio jogi. W odległości 1,4 km znajduje się szkoła tenisa Go Tennis Academy.

Komunikacja

Inwestycja leży w pobliżu kluczowych węzłów i arterii drogowych centralnej części Warszawy: ronda ONZ, alei Jana Pawła II, ulicy Grzybowskiej, Świętokrzyskiej, Marszałkowskiej, alei Jerozolimskich, ronda Dmowskiego. Kluczowe atrakcje miasta są dostępne w zasięgu spaceru lub krótkiego dojazdu autobusem, tramwajem czy metrem. Dworzec PKP Warszawa Centralna leży w odległości 800 m, stacja metra linii M1-M2 Świętokrzyska jest oddalona o 550 m, najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe – o 350 m.

Architektura

Wieżowiec posiada 45 kondygnacji i wysokość 160 m; jest wzniesiony w modernistycznym stylu, dopasowanym do architektury nowoczesnej części Warszawy. Elewację stanowią obszerne przeszklenia oraz elementy z metalu.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja posiada zamknięty teren, jest objęta całodobowym monitoringiem i ochroną. W obrębie inwestycji zaprojektowano takie udogodnienia, jak recepcja z concierge, prywatny klub fitness, saunarium, taras widokowy, lokale handlowo-usługowe na parterze. Apartamentowiec wyposażono w szybkobieżne windy i klimatyzację. W kondygnacjach podziemnych zaprojektowano 4-poziomowy parking.

O mieszkaniach

W obrębie inwestycji przewidziano apartamenty o metrażu od 40 do 163 mkw. i układzie od 1 do 5 pokoi. Lokale są klimatyzowane oraz wyposażone w instalację smart-home i światłowód. Apartamenty posiadają ponadprzeciętną wysokość sufitów – od 2,6 do 3 m i są sprzedawane w stanie wykończonym.

O deweloperze

Dana inwestycja jest realizacją firmy Tacit Development Polska, firmy działającej na polskim rynku nieruchomości od 2014 roku i specjalizującej się w budownictwie inwestycji mieszkaniowo-usługowych w standardzie premium oraz obiektów hotelowych. Niektóre z realizacji firmy to Park Lane i Sinnet Club Warszawa.

Dowiedzieć się w szczegółach o ofercie, aktualnych cenach i promocjach można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Twarda 4.

Jaki jest adres Apartamenty Cosmopolitan?

Śródmieście, ul. Twarda 4 (0,9 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Apartamenty Cosmopolitan w Warszawie?

Deweloperem Apartamenty Cosmopolitan jest Tacit Development Polska.

Kiedy Apartamenty Cosmopolitan zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Cosmopolitan – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Cosmopolitan na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o