Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Hoża 42
w Warszawie

Cena
na zapytanie
Deweloper
Adres
ul. Hoża 42

Więcej o budynku

ul. Hoża 42
4 piętra
2 kw. 2016
Oddano w 2 kw. 2019

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Hoża 42

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 14 marca 2024
4-pokojowe
167 m2
zapytaj o cenę
5-pokojowe
221 m2
zapytaj o cenę
7-pokojowe
289 m2
zapytaj o cenę

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeklimatyzacja
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań16
🟧 Liczba pięter 4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 24 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań68–360 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniazrewitalizowana kamienica, winda, dziedziniec, basen, sauna, klub fitness, komórki lokatorskie, panele fotowoltaiczne, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, 7‑pokojowe, penthouse
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów3,3–7,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Hoża 42, inwestycja apartamentowa o standardzie premium, zrealizowana jest w bezpośredniej bliskości centrum Warszawy.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się pod adresem ul. Hoża 42, w obrębie warszawskiego Śródmieścia i odległości 600 metrów od Placu Defilad. Okolica wyróżnia się gęstą zabudową ― historyczną i nowoczesną, różnorodną infrastrukturą miejską, doskonałą komunikacją, bliskością miejskich parków i terenów zabytkowych.

Okolica inwestycji

Niedaleko inwestycji ulokowane są parki (Dolina Szwajcarska, Ujazdowski, Edwarda Rydza-Śmigłego, Łazienki Królewskie), różnorodne lokale gastronomiczne i liczne instytucje kultury, jak to teatry, muzea, galerie sztuki, kina, kluby muzyczne, atrakcje turystyczne, centra biznesowe, studia kosmetyczne, drogerie, apteki i ośrodki opieki zdrowotnej, placówki pocztowe i oddziały banków, kluby fitness, CH Galeria Centrum (500 metrów), galeria handlowa Złote Tarasy (1,2 kilometra), supermarkety Carrefour Express (w bezpośredniej bliskości), Żabka (300 metrów), Eurospar (750 metrów) i inne.

Edukacja

Pobliskie placówki oświatowe to m.in. szkoła podstawowa nr 203 im. Żabińskich ― 170 metrów, przedszkole nr 31 im. Kacperka i szkoła podstawowa nr 125 ― 300 metrów, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. C. Plater-Zyberkówny i przedszkole nr 34 ― 650 metrów, wydziały uczelni wyższych.

Komunikacja

Inwestycja posiada strategiczne pod względem komunikacji położenie pozwalające na dogodny dojazd do każdej części miasta. W sąsiedztwie znajdują się takie główne arterie i węzły transportowe, jak aleje Jerozolimskie i Jana Pawła II, ulice Świętokrzyska, Marszałkowska, Krucza, Żurawia, Piękna, aleja Ujazdowska, plac Trzech Krzyży, plac Konstytucji i plac Zbawiciela. W bliskim sąsiedztwie inwestycji położone są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacje roweru miejskiego, stacja metra linii M1 Centrum (450 metrów), dworzec kolejowy Warszawa Centralna (900 metrów).

Architektura

Inwestycja jest zaprojektowana w odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy wpisanej do rejestru zabytków. Budynek posiada 5 pięter, w tym cztery oryginalne i jedno nadbudowane. W elewacjach zachowano historyczne elementy ozdobne w stylu klasycystycznym, do wykończenia użyto stonowanych odcieni. W aranżacji wnętrz użyto licznych historycznych elementów dekoracyjnych. Na parterze inwestycji przewidziano lokale użytkowe.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty; w partii dziedzińca założono ogród w stylu włoskim, w budynku funkcjonują recepcja, prywatna siłownia dla mieszkańców, basen z przeciwfalą, sauna, sala klubowa. Do dyspozycji mieszkańców są schowki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Budynek wyposażono w instalację klimatyzacyjną oraz windę, na dachu zamontowano panele fotowoltaiczne.

O mieszkaniach

W skład inwestycji wchodzi 16 apartamentów o metrażu od 68 do 360 metrów kwadratowych. Składają się one z trzech, czterech, pięciu lub siedmiu pokoi. W większości apartamentów zaprojektowano więcej niż jeden węzeł sanitarny. W ostatniej kondygnacji zaprojektowano penthouse z obszernymi tarasami i domkiem dla gości. Przewidziano opcję montażu kominka lub pieca kaflowego.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest firma Made Concept działająca na polskim rynku nieruchomości od 2015 roku i specjalizująca się w realizacji inwestycji mieszkaniowych o podwyższonym standardzie i rewitalizacji zabytków.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach i promocjach.

Inne strony o tej inwestycji
Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Podoba Ci się Hoża 42?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Hoża 42 w Warszawie?

Ile kosztuje metr kwadratowy w Hoża 42?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Hoża 42 w Warszawie?

Deweloperem Hoża 42 jest Made Concept.

Kiedy Hoża 42 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Hoża 42 – zbudowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o