Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Aurora
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
Włochy, Raków, ul. Jutrzenki

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Osiedle Aurora

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 5 czerwca
2-pokojowe45.91–55.81 m2sprawdzamy cenę
3-pokojowe58.25–86.45 m2sprawdzamy cenę
4-pokojowe79.01–101.54 m2sprawdzamy cenę
Dostępne mieszkania na planie budynków
Zobacz mieszkania, dostępne w sprzedaży na planie budynków inwestycji

Osiedle Aurora na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Aurora — 3 kw. 2020
Budynek C
w budowie
w sprzedaży
termin oddania2 kw. 2022
Budynek A
w budowie
w sprzedaży
termin oddania3 kw. 2022
Osiedle Aurora III etap
Budynek D
w budowie
w sprzedaży
Osiedle Aurora III etap
Budynek B, Budynek E, Budynek F, Budynek G, Budynek H, Budynek I
w budowie

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków9
Liczba mieszkań900
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań29,43–97,73 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniawinda, plac zabaw, teren rekreacyjny, siłownia plenerowa, stacja ładowania samochodów elektrycznych, boksy rowerowe, stojaki rowerowe, samoobsługowy punkt naprawy rowerów, inteligenty dom

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Aurora w Warszawie to zespół 6-piętrowych budynków mieszkalnych w rozwijającej się zielonej dzielnicy, dobrze skomunikowanej z centrum stolicy.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest na granicy Włoch i Ochoty, przy ulicy Jutrzenki, w pobliżu jej skrzyżowania z ul. Szybką oraz w sąsiedztwie estakady przez którą al. Jerozolimskie przebiegają nad linią kolejową. Okolicę charakteryzuje nowoczesna kameralną zabudową mieszkaniowa, rozwinięta infrastruktura i dostępność terenów zielonych. Lotnisko Chopina oddalone jest od osiedla o około 3 km.

Okolica inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się supermarket Biedronka, CH E.Leclerc, stacja paliw, drobne punkty osiedlowe. Także w pobliżu inwestycji zlokalizowane są duże centra handlowe Blue City, Reduta, Łopuszańska 22, liczne sklepy, restauracje i pełny wachlarz usług, w tym medycznych – CM Lux Med oddalone jest ok. 700 m. W bliskiej okolicy działają żłobki i przedszkola: żłobek „Zakątek radości” – 700 m, Przedszkole Montessori – 800 m, Żłobek Niepubliczny „Małe Skrzaty” – 400 m. W bliskiej okolicy znajduje się Szkoła Podstawowa nr 94, Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Brzechwy, Mikroszkoła Włochy, English School „Academus”, Szkoła podstawowa Montessori, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej. Tak samo w pobliżu dostępne są obiekty sportowe i rozrywkowe: skateboard, strzelnicy, kręgle, fitness klub. W obrębie dzielnicy znajdują się liczne tereny zielone z placami zabaw i siłowniami plenerowymi, zbiorniki wodne z kąpieliskami oraz łowiskami, m.in. park ze Stawami Cietrzewia, Park Szczęśliwicki ze stokiem narciarskim, Park Kombatantów.

Architektura

6-piętrowe budynki osiedla wzniesione są z prostej bryły w nowoczesnym stylu. Proporcje brył zostały zharmonizowane z okolicznym krajobrazem. Elewacje są jasne, z kontrastowymi ciemnymi elementami wykończeniowymi. Między budynkami zachowano duże odstępy.

Infrastruktura osiedla

Działka jest zaaranżowana w roślinność niskę i wysoką, zagospodarowana w wewnętrzne drogi komunikacyjne, elementy małej architektury, stojaki rowerowe, oświetlenie nastrojowe. Na dziedzińcu znajdują się ławeczki, siłownia plenerowa, plac zabaw, mini-sad i ogródek doświadczalny. W podziemnej hali garażowej wielostanowiskowej mieszczą się także boksy rowerowe. Przed budynkami są ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na parkingu dostępne są stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, przewidziano samoobsługowy punkt naprawy rowerów oraz automat do recyklingu butelek.

Komunikacja

W odległości kilkudziesięciu metrów od osiedla znajduje się przystanek autobusowy „PKP WKD Al. Jerozolimskie” linii nr 228, 328. Osiedle położone jest w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych ― Alei Jerozolimskich i Alei Krakowskiej, zapewniających dojazd do centrum oraz pozostałych dzielnic Warszawy, a zarówno dogodny wyjazd z miasta. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje 20 minut, na Lotnisko Chopina ― 12 minut. Dojazd koleją do centrum od pobliskiej stacji Aleje Jerozolimskie stanowi 10-15 minut.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z około 900 lokali mieszkalnych o metrażach od 29 do 97 metrów kwadratowych i układzie 1-, 2-, 3- oraz 4- pokojowym, zlokalizowanych w dziewięciu budynkach. Mieszkania 3- i 4-pokojowe w większości są dwustronne i zawierają dodatkową łazienkę. W ofercie są mieszkania posiadające garderobę, oddzielną kuchnię z możliwością otwarcia na salon, wnękę na szafę w holu, balkon lub loggię. Na górnej kondygnacji dostępne są obszerne widokowe tarasy na dachu. Do lokali na parterze przynależą ogródki przydomowe. Mieszkania zaopatrzone są w system inteligentnego domu.

O deweloperze

Projekt osiedla jest realizowany przez warszawskiego dewelopera, firmę Dantex działającą na rynku od 1993 roku.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Osiedle Aurora?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Osiedle Aurora w Warszawie?

Ile kosztuje metr kwadratowy w Osiedle Aurora?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Osiedle Aurora w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Aurora jest Dantex.

Kiedy Osiedle Aurora zostanie oddany do użytkowania?

  • Osiedle Aurora I etap – Dostępne od 2 kw. 2022
  • Osiedle Aurora II etap – Dostępne od 3 kw. 2022
  • Osiedle Aurora III etap – undefined
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o