Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Na Mokotowie
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Mokotów, ul. Woronicza 80

Na Mokotowie na mapie Warszawy

Etap budowy

Na Mokotowie
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań149
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań27–146 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniainternet, tv kablowa, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Na Mokotowie to zespół dwóch nowoczesnych kameralnych budynków wielorodzinnych na warszawskim Mokotowie.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ulicy Woroniczej, w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej, w bliskim sąsiedztwie zrewitalizowanego XIX-wiecznego fortu Mokotów. W okolicy dostępne są liczne instytucje kultury i sztuki, obiekty infrastruktury edukacyjnej, gastronomicznej, handlowo-usługowej.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla Na Mokotowie są dużo placówek edukacyjnych i medycznych, restauracji, sklepów spożywczych, drogerii, aptek. W kilka minut można dojechać do centrum handlowego Galeria Mokotów lub CH Łopuszańska 22. W niedalekiej odległości są miejskie obiekty kultury, rozrywki i odpoczynku: zrewitalizowany Fort Mokotów, Park Pole Mokotowskie, Park Szczęśliwicki, Park Forty Korotyńskiego, Kino Cinema City Galeria Mokotów, Kino Iluzjon.

Architektura

W skład inwestycji wchodzą dwa 6-piętrowe budynki, połączone na parterze pasażem lokali usługowych, zbudowane na planie trójkąta równoramiennego. Inwestycja nawiązuje do modernistycznego stylu mokotowskich kamienic. Na elewacji wykorzystane są szlachetne tynki o kamiennej fakturze oraz kontrastujące z nimi klinkierowe płytki.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla zaprojektowany jest przestronny wewnętrzny dziedziniec z małą architekturą i strefami odpoczynku. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, miejsca postojowe w garażu podziemnym, stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Komunikacja

Inwestycja posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji. W promieniu 700 m dostępne są kilka przystanków autobusowych, stacja PKP Żwirki i Wigury, stacje roweru miejskiego. W bezpośredniej bliskości usytuowane są trasy międzymiastowe S79 i DW634, które pozwalają na wygodny dojazd samochodem do innych części Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie znajduje się 149 apartamentów o układach od 1 do 5 pokoi. Metraże kształtują się od 27 do 146 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w balkony i tarasy, lokale zlokalizowane na parterze posiadają prywatne ogródki. W każdym mieszkaniu w holu znajduje się wnęka na szafę, w mieszkaniach trzy- i czteropokojowych - dodatkowa łazienka.

O deweloperze

Inwestycja Na Mokotowie to projekt dewelopera Dantex, działającego na rynku od 1993 roku. Firma buduje kompleksy mieszkaniowe i biurowe, należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Rondo Wiatraczna, Dobra Wola, Miasto Wola, Muszlove, Burakowska 16, Dobrolin, Wola Nowa, Przy Arkadii.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Na Mokotowie?

Mokotów, ul. Woronicza 80.

Kto jest deweloperem Na Mokotowie w Warszawie?

Deweloperem Na Mokotowie jest Dantex.

Kiedy Na Mokotowie zostanie oddany do użytkowania?

Na Mokotowie – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Na Mokotowie na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o