Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle przy Arkadii
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Wola, Powązki, ul. Kłopot 2-4

Osiedle przy Arkadii na mapie Warszawy

Wola, Powązki, ul. Kłopot 2-4

Etap budowy

Osiedle przy Arkadii Etap 2
zbudowane
termin oddania3 kw. 2017
Osiedle przy Arkadii Etap 3
zbudowane
termin oddania3 kw. 2018
Osiedle przy Arkadii Etap 4
zbudowane
termin oddania4 kw. 2019
Osiedle przy Arkadii Etap 5
zbudowane
termin oddania4 kw. 2020
Osiedle przy Arkadii Etap 1
Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2016

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków5
Liczba mieszkań665
Liczba pięter1–18
Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
Powierzchnia mieszkań27–125 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniaochrona całodobowa, recepcja, winda, rowerownia, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle przy Arkadii to zespół budynków mieszkalnych o wysokim standarcie wykończenia, zlokalizowanych w centrum Warszawy.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ulicy Kłopot, na pograniczu Woli, Centrum i Żoliborza. Osiedle znajduje się w bezpośredniej bliskości centrum handlowego Westfield Arkadia, graniczy z nowo wybudowanymi budynkami wielorodzinnymi, posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

Tuż przy inwestycji położone jest centrum handlowe Westfield Arkadia, w którym między innymi mieszczą się hipermarket Carrefour, sklep budowlany Leroy Merlin, kino Cinema City, liczne restauracje, apteki, kawiarnie, punkty usługowe. W okolicy osiedla dostępne są placówki medyczne i edukacyjne, kluby sportowe, pływalnia, tereny zielone i rekreacyjne.

Architektura

Osiedle przy Arkadii tworzą pięć realizowanych etapowo budynków mieszkalnych wielorodzinnych, usytuowanych na terenie o powierzchni 23000 m2. Budynki posiadają od 8 do 15 pięter, bryły są o nowoczesnym, eleganckim kształcie. Elewacja wykończona jest płytką klinkierową i nawiązuje do zabudowy słynnej Fabryki Koronek. Na parterze budynków znajdują się lokale usługowe.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest objęty ochroną całodobową, przewidziany jest system kontroli dostępu. Do dyspozycji mieszkańców są recepcja, windy cichobieżne, komórki lokatorskie, rowerownie, miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji. W promieniu 1000 m znajduje się kilka stacji roweru miejskiego, przystanków autobusowych i tramwajowych, stacja PKP Warszawa Powązki. Odległość do stacji PKP Warszawa Gdańska i stacji metra linii M1 Dworzec Gdański wynosi około 1400 m. Bliskość Alei Jana Pawła II pozwala na szybki i wygodny dojazd samochodem do innych części Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o metrażach od 27 do 125 metrów kwadratowych. Lokale wyposażone są w wysokie okna, posiadają balkony, loggie, tarasy oraz zielone ogródki na parterze. Dostępne są mieszkania z aneksami kuchennymi oraz z odrębnymi kuchniami.

O deweloperze

Osiedle przy Arkadii realizowane jest przez dewelopera Dantex, działającego na rynku od 1993 roku. Firma buduje kompleksy mieszkaniowe i biurowe, należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Muszlove, Wola Nowa, Burakowska 16, Rondo Wiatraczna, Dobrolin, Na Mokotowie, Dobra Wola, Miasto Wola.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle przy Arkadii?

Wola, Powązki, ul. Kłopot 2-4.

Kto jest deweloperem Osiedle przy Arkadii w Warszawie?

Deweloperem Osiedle przy Arkadii jest Dantex.

Kiedy Osiedle przy Arkadii zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle przy Arkadii Etap 2, Osiedle przy Arkadii Etap 3, Osiedle przy Arkadii Etap 4, Osiedle przy Arkadii Etap 5, Osiedle przy Arkadii Etap 1 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle przy Arkadii na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o