Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Miasto Wola
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Odolany, ul. Jana Kazimierza 21-25

Więcej o budynkach

Miasto Wola Etap 1
ul. Jana Kazimierza 21 (Budynek A)
Sprzedane
3 kw. 2014
Oddano w 4 kw. 2015
Sprzedane
Miasto Wola Etap 2
ul. Jana Kazimierza 21A (Budynek B)
Sprzedane
3 kw. 2014
Oddano w 4 kw. 2016
Sprzedane
Miasto Wola Etap 3
ul. Jana Kazimierza 23 (Budynek C)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2014
Oddano w 4 kw. 2017
Sprzedane

Miasto Wola na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków9
🟧 Liczba mieszkań766
🟧 Liczba pięter6–8
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań27–104 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Realizowany etapowo wielorodzinny kompleks mieszkalny Miasto Wola znajduje się w środkowo-zachodniej części Warszawy.

Lokalizacja

Kompleks jest wzniesiony pod adresem ul. Jana Kazimierza 21-25 w obrębie obszaru administracyjnego Odolany należącego do warszawskiej dzielnicy Wola. Odległość od ścisłego centrum miasta wynosi 4,5 km. Okolica wyróżnia się głównie wielorodzinną zabudową, jest dobrze zagospodarowana. Położenie inwestycji umożliwia szybki dostęp do dowolnej części Warszawy (własnym środkiem transportu oraz komunikacją publiczną).

Okolica inwestycji

W promieniu do 500 m od inwestycji są dostępne różnorodne obiekty infrastruktury: supermarkety Żabka i Biedronka, sklepy wielobranżowe (w tym Pepco), apteki, gabinety kosmetyczne i spa, salony fryzjerskie, lokale gastronomiczne, placówka Poczty Polskiej, punkty usługowe, centrum medyczne oraz specjalistyczne gabinety lekarskie. Najbliżej położone placówki oświatowe to przedszkole Kapitan Przygoda, żłobek i przedszkole Zaczarowane Motylki, dwujęzyczne przedszkole Big Little Things (w promieniu do 300 m), Katolicki Zespół Edukacyjny Im. Ks. Piotra Skargi (1 km). W odległości 700 m od kompleksu znajduje się park Powstańców Warszawy. Centrum handlowe Atrium Reduta jest położone w odległości ok. 3,5 km.

Architektura

Bloki mieszkalne o wysokości od sześciu do ośmiu pięter są wykonane w modernistycznym stylu z użyciem regularnych kształtów prostej bryły. W wykończeniach elewacji dominują odcienie bieli i szarości oraz duże przeszklenia. Partia parteru w budynkach jest architektonicznie i kolorystycznie wyodrębniona.

Infrastruktura osiedla

Kompleks jest objęty systemem monitoringu. Na jego terenie są zaprojektowane place zabaw dla najmłodszych, wewnętrzne skwery i zieleńce, naziemne strefy parkingowe; w budynkach działają recepcja i cichobieżne windy, w podziemnych kondygnacjach są położone podziemne hale garażowe oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów. Na parterach budynków zaprojektowano przestrzeń na lokale usługowe.

Komunikacja

Niedaleko kompleksu znajdują się takie arterie komunikacyjne, jak ulica Marcina Kasprzaka, ulica Wolska, aleja Prymasa Tysiąclecia, aleje Jerozolimskie. Dojazd samochodem do centrum Warszawy (okolice placu Defilad) zajmuje do 15 minut; dojazd komunikacją (autobusem lub tramwajem bez przesiadek) trwa od 20 do 30 minut. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, tramwaje kursują w odległości 500 m, o 1,2 km jest oddalona stacja PKP Warszawa Wola, stacja metra linii M2 Płocka leży w odległości ok. 2 km.

O mieszkaniach

Mieszkania zaprojektowane w obrębie kompleksu mają powierzchnię od 27 do 104 mkw. i posiadają od 1 do 5 pokoi. Przewidziano powierzchnię dodatkową w postaci balkonów, tarasów i loggii. W części mieszkań wyodrębniono osobne kuchnie oraz zaprojektowano przydomowe ogródki. Deweloper oferuje usługi wykończenia mieszkań pod klucz o zróżnicowanym standardzie.

O deweloperze

Realizacją danego kompleksu opiekują się firma Dantex specjalizująca się w sektorach budownictwa mieszkaniowego i biurowego (rok założenia – 1993, dotychczasowe realizacje – Osiedle Dobrolin, Dobra Wola, Muszlove, Przy Arkadii i in.) oraz grupa kapitałowa Waryński, część międzynarodowego holdingu funduszowego, którego początki sięgają 1833 roku.

O cenach za metr kwadratowy, dostępności mieszkań, szczegółach oferty oraz promocjach można dowiedzieć się w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Miasto Wola?

Odolany, ul. Jana Kazimierza 21-25.

Kto jest deweloperem Miasto Wola w Warszawie?

Deweloperem Miasto Wola jest Dantex, Waryński.

Kiedy Miasto Wola zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek H, Budynek I, Budynek G, Budynek F, Budynek E – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Miasto Wola na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o