Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Aura Sky
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Gocław, ul. Marii Rodziewiczówny 1

Aura Sky na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Aura Sky — 4 kw. 2015
Budynek A
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2018
Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeinternet, tv kablowa
Liczba budynków2
Liczba mieszkań581
Liczba pięter9–26
Parkingmiejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań35–130 m2
Powierzchnie dodatkoweloggia
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle otwarte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniaochrona całodobowa, monitoring, recepcja, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Realizowane etapowo osiedle Aura Sky składa się z dwóch budynków wielorodzinnych i leży w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy zbiegu ulic Marii Rodziewiczówny i Ostrobramskiej, na pograniczu osiedli Witolin i Gocław, we wschodniej części Warszawy. Okolicę charakteryzuje nowoczesna zabudowa mieszkaniowa i komercyjna, rozwinięta infrastruktura transportowa i handlowo-usługowa.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji dostępne są liczne ośrodki oświatowe, zwłaszcza społeczna szkoła podstawowa nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (350 metrów), szkoła podstawowa nr 163 (800 metrów), przedszkole Ciekawi Świata (500 metrów), przedszkole nr 177 “Bajkowe” (800 metrów), przedszkole Tygrysek (1 kilometr). Niedaleko osiedla położone są restauracje, oddziały banków, apteki, przychodnia weterynaryjna, salony urody, siłownie, korty tenisowe, placówki szkoleniowe, kościoły, duże centra handlowe, jak to CH Atrium Promenada (600 metrów), CH King Cross ze sklepami Auchan i Castorama (750 metrów), Leroy Merlin (250 metrów). Najbliższe do inwestycji sklepy spożywcze to Lidl (mniej niż 100 metrów), Carrefour Express (400 metrów), Topaz (700 metrów). W odległości około 1 kilometra leży park im. płk. Jana Szypowskiego. W pobliżu znajduje się Kanał Nowa Ulga i rezerwat przyrody Zakole Wawerskie.

Architektura

Jeden z budynków inwestycji posiada dwadzieścia pięć pięter, drugi jest podzielony na dwie sekcje o wysokości cztery i osiem pięter. Budynki wzniesiono z prostej bryły w stylu urbanistycznym, zastosowano liczne przeszklenia i panele wykończeniowe w kolorystycznym połączeniu ciemnych i jasnych odcieni. W dolnych kondygnacjach zaprojektowano lokale usługowe i biurowe.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty, objęty całodobową ochroną i monitoringiem. Wykonano zielony wewnętrzny dziedziniec, przewidziano podziemne miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców jest recepcja. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy.

Komunikacja

Inwestycja jest położona niedaleko węzła komunikacyjnego ― Ronda Ignacego Mościckiego ― pozwalającego na połączenie z innymi dzielnicami Warszawy, jak i wyjazd poza miasto. Do centrum stolicy można dojechać samochodem w około 15 minut. Z położonych przy ulicy Ostrobramskiej przystanków autobusowych kursują liczne linie, pozwalające na bezprzesiadkowy dojazd do centrum. W odległości 900 metrów znajduje się pętla tramwajowa Gocławek oraz stacja rowerów miejskich Veturilo.

O mieszkaniach

Trzy- lub czteropokojowe mieszkania inwestycji posiadają metraż od 35 do 130 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażono w loggie, do lokali na 23. i 24. piętrach przynależne są zimowe ogródki.

O deweloperze

Inwestycję realizuje firma Mill-Yon, należąca do międzynarodowego holdingu ILDC. Inne zrealizowane przez firmę inwestycje to Aura 40, Aura Park, Aura Garden, Aura Gdańsk.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Aura Sky?

Gocław, ul. Marii Rodziewiczówny 1.

Kto jest deweloperem Aura Sky w Warszawie?

Deweloperem Aura Sky jest Mill-Yon.

Kiedy Aura Sky zostanie oddany do użytkowania?

Aura Sky 1 etap, Aura Sky 2 etap – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Aura Sky na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o