Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Podgórze, ul. Bagrowa 6

Więcej o budynku

ul. Bagrowa 6 (Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań132
🟧 Liczba pięter6
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 31 miejsce), miejsca postojowe naziemne (58 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań24,26–47,76 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, zarządzanie najmem, przystosowane dla niepełnosprawnych, domofon

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne to nowoczesny ośmiokondygnacyjny apartamentowiec składający się z siedmiu kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej, ulokowany w Krakowie.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w krakowskiej w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Bagrowej, w południowej części miasta, w odległości około 4,4 km od centrum Krakowa. Lokalizacja charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą miejską, bliskością terenów rekreacyjnych i zielonych, dogodną komunikacją z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są hipermarket Lidl, sklepy spożywcze (Spar, Rogalik, Delikatesy), apteka, przychodnia weterynaryjna, punkty usługowe, placówki pocztowe. Krakowskie Centrum Handlowo Targowe jest oddalone o około 2600 m, CH King Square – 2900 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole „Puchatkowo” – 800 m, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Niesłyszących im. Janusza Korczaka, Szkoła żeglarstwa „Sailing Pro” – 950 m, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkół nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera, Samorządowe Przedszkole nr 27 – 1100 m, Przedszkole Publiczne Ogródek – 1300 m. W pobliżu położone są zalew, plaża i park Bagry. Tor kartingowy znajduje się w odległości 2100 m, do kortów tenisowych – 3200 m.

Architektura

Budynek Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne jest wzniesiony w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w odcieniach szarości i urozmaicono klinkierem lub materiałem drewnopodobnym.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Teren osiedla jest ogrodzony i objęty monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są nowoczesne cichobieżne windy, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, miejsca postojowe dla samochodów i motocykli na parkingu naziemnym i w garażu podziemnym. W inwestycji przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej. Oferowane jest zarządzanie wynajmem apartamentów.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami Krakowa. W odległości 300 m od inwestycji znajdują się przystanki autobusów nr 123, 125, 128, 158, 221, 264. Oddalony o 550 m przystanek tramwajowy Mały Płaszów P+R umożliwia dojazd tramwajami nr 11 i 20. Droga wojewódzka nr 776 (DW776) o długości 92 km przebiega w odległości 2500 m. Dojazd do centrum Krakowa stanowi 10 minut samochodem. Dworzec PKP Kraków Płaszów jest zlokalizowany w odległości 2600 m. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, tuż przy inwestycji znajdują się ścieżki rowerowe, najbliższa stacja wypożyczalni rowerów jest oddalona o 450 m.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano łącznie 132 apartamenty inwestycyjne o układach od 1 do 3 pokoi i powierzchni od 24 do około 48 metrów kwadratowych. Lokale posiadają balkony lub tarasy, wyposażone są w domofony. Deweloper oferuje opcję wykończenia apartamentów inwestycyjnych pod klucz.

O deweloperze

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne to projekt firmy deweloperskiej Atal. Spółka jest jedną z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe i specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, apartamentów oraz lokali komercyjnych. W portfolio dewelopera są inwestycje, zrealizowane w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Gliwicach, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu. W Krakowie Atal wybudował między innymi osiedla Atal Residence Zabłocie, Apartamenty Przybyszewskiego 64, Atal Aleja Pokoju.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne?

Podgórze, ul. Bagrowa 6.

Kto jest deweloperem Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne w Krakowie?

Deweloperem Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne jest ATAL.

Kiedy Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne zostanie oddany do użytkowania?

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o