Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Barska 69
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Dębniki, ul. Barska 69 (2,3 km od centrum Krakowa)

Barska 69 na mapie Krakowa

Dębniki, ul. Barska 69 (2,3 km od centrum Krakowa)

Etap budowy

Barska 69
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań135
Liczba pięter8
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań28–136 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniausługi w budynku, winda, domofon

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, 6‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Wykonana w wysokim standardzie inwestycja Barska 69 ma charakter kameralny, składa się z jednego ośmiopiętrowego budynku i położona jest w krakowskiej dzielnicy Dębniki niedaleko centrum miasta.

Lokalizacja

Inwestycja jest ulokowana przy ulicy Barskiej, na przeciwnym od kościoła Na Skałce brzegu, w dobrze skomunikowanej z pozostałymi częściami miasta dzielnicy. Niedaleko położone są bulwary Wisły, most Grunwaldzki, Zamek Królewski na Wawelu, Kazimierz oraz inne zabytkowe dzielnice.

Okolica inwestycji

Szkoła podstawowa nr 25 i gimnazjum nr 21 są oddalone od inwestycji o około 500 metrów, szkoła nr 30 im. Pułaskiego ― o 750 metrów. Przedszkola samorządowe nr 127 i Pod Kasztanami oraz prywatne Blue Frog Nursery znajdują się w promieniu 500 metrów. W bliskiej okolicy inwestycji są siłownie, prywatne gabinety lekarskie, salony fryzjerskie, restauracje i kawiarnie, oddziały banków, basen, boisko, placówka pocztowa, szpital. Tuż przy inwestycji (250 metrów) znajdują się sklepy spożywcze Żabka, ABC i York, nieco dalej położony jest sklep Lewiatan (600 metrów). Centrum kongresowe ICE Kraków leży w odległości 220 metrów od inwestycji, Forum Przestrzenie ― 450 metrów. Centrum handlowe Jubilat jest oddalone od Barskiej 69 o około 1,5 kilometra. Nieopodal są tereny zielone ― bulwary Wiślane (450 metrów), park pod Wawelem i Planty im. Floriana Nowackiego (1 kilometr), park Bednarskiego (1,7 kilometra).

Architektura

Inwestycję wykonano w stylu nowoczesnym i kolorystycznym połączeniu bieli i ciemnej szarości. W układzie architektonicznym dominują płynne linie i kształty. Zastosowano dużo elementów przeszklonych. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe, na drugim piętrze ulokowano ogólnodostępny zielony taras użytkowy.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest otwarte, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wokół budynku wykonano drogi dojazdowe, chodniki i trawniki, oświetlenie uliczne, dekoracyjne elementy małej architektury. Przewidziano podziemne i naziemne miejsca postojowe.

Komunikacja

Inwestycja znajduje się przy głównych arteriach komunikacyjnych ― ulicach Marii Konopnickiej i Monte Cassino wraz z mostem Grunwaldzkim, przez który można w około 10 minut dojechać samochodem do centrum Krakowa. Położona niedaleko droga wojewódzka nr 780 pozwala na wygodny wyjazd poza miasto. Tuż przy inwestycji (około 60 metrów) znajduje się pętla autobusowa Osiedle Podwawelskie, przystanki tramwajowe przy Rondzie Grunwaldzkim leżą w odległości 450 metrów.

O mieszkaniach

Mieszkania inwestycji Barska 69 mają od 1 do 6 pokoi i metraż od 28 do 136 metrów kwadratowych. Do każdego lokalu przynależne są balkony lub tarasy. Mieszkania wyposażono w instalację domofonową.

O deweloperze

Inwestycję realizuje krakowska spółka deweloperska Sento, istniejąca na rynku nieruchomości od 2000 roku. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych w Krakowie są Atrium Park, Villa Sento, Sentopark, Monte Cassino, Agrestowa, Kościuszki.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są informacje o aktualnych cenach i promocjach oraz szczegóły oferty.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Barska 69?

Dębniki, ul. Barska 69 (2,3 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Barska 69 w Krakowie?

Deweloperem Barska 69 jest Sento.

Kiedy Barska 69 zostanie oddany do użytkowania?

Barska 69 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Barska 69 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o