Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bemo Park
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Bemowo, ul. Oławska 1

Bemo Park na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Bemo Park — 1 kw. 2019
Bemo Park
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań78
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (102 miejsca), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań37,92–83,18 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie, przedszkole

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Budynek wielorodzinny Bemo Park znajduje się w północno-zachodniej części Warszawy, na lewym brzegu stolicy.

Lokalizacja

Inwestycję wzniesiono przy ulicy Oławskie 1, w obrębie obszaru Bemowo-Lotnisko należącego do warszawskiej dzielnicy Bemowo. Od centrum Warszawy jest oddalona o około 8 kilometrów. Okolica inwestycji jest cicha, charakteryzuje się zabudową jednorodzinną, posiada rozwiniętą infrastrukturę oświatową, sportową, handlowo-usługową i komunikacyjną.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie budynku położone są liczne kluby sportowe, między innymi ośrodek sportowo-rekreacyjny Bemowo z pływalnią i lodowiskiem, centrum medyczne Bemowo, kliniki weterynaryjne, liczne poradnie lekarskie, restauracje, kościół, salony fryzjerskie, placówka pocztowa i oddziały banków, targowisko Bemowo, Galeria Bemowo z kinem Cinema City (800 metrów), sklepy spożywcze Żabka (400 metrów), Top Market (600 metrów), Carrefour Express (900 metrów). Tuż przy inwestycji znajduje się szkoła podstawowa nr 341, przedszkole Bajka Bemowo jest oddalone o 500 metrów, w promieniu 800 metrów położone są przedszkola Żyrafki i Jak u Mamy, o 1 kilometr jest oddalona szkoła podstawowa nr 357. Do terenów Kampinoskiego Parku Narodowego można w około 10 minut dojechać samochodem. W pobliżu leżą tereny spacerowe w lasku przy forcie Bema, Lasku na Kole i parku Sybiraków.

Architektura

Zorientowany horyzontalnie sześciopiętrowy budynek jest wykonany w stylu modernistycznym. Zastosowano nieregularny układ prostej bryły, jasne odcienie w wykończeniach elewacji, elementy dekoracyjne z brązowej cegły klinkierowej, liczne przeszklenia, stalowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji zaprojektowano chodniki, drogi dojazdowe, trawniki i aranżacje roślinne, podziemne i naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie. Na parterze budynku znajduje się prywatne przedszkole. Budynek wyposażono w cichobieżną windę.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji pozwala na korzystanie z arterii komunikacyjnych, jak to ulice Powstańców Śląskich, Wrocławskiej, Maczka, alei Władysława Reymonta, w pobliżu znajduje się również zjazd na drogę ekspresową S8. Do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem w 15-20 minut. W bezpośredniej bliskości inwestycji położona jest pętla tramwajowa Nowe Bemowo i stacja roweru miejskiego, o 550 metrów są oddalone przystanki autobusowe, o 3,5 kilometra ― stacja metra linii M1 Stare Bielany.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 78 lokali o powierzchni od 37 do 83 metrów kwadratowych, posiadają od 2 do 4 pokoi. Wyposażono je w balkony lub loggie. Oferowane są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Realizacji inwestycji dokonuje firma deweloperska Partner, działająca od 1993 roku i opiekująca się projektami zabudowy mieszkaniowej, komercyjnej i hotelarskiej. Należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada liczne nagrody i certyfikaty. Dotychczasowe realizacje tego dewelopera ulokowane w Warszawie to Stacja Praga, Żółkiewskiego 36, Smoleńska, Wyspowa 1, Hetmańska 45.

Szczegóły oferty, ceny i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Bemo Park?

Bemowo, ul. Oławska 1.

Kto jest deweloperem Bemo Park w Warszawie?

Deweloperem Bemo Park jest Partner.

Kiedy Bemo Park zostanie oddany do użytkowania?

Bemo Park – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Bemo Park na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o