1/4
Bemo Park w Warszawie
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bemo Park
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
Bemowo, ul. Oławska 1

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Bemo Park

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 9 września 2021 r.
2-pokojoweod 41.93 m2od ‍9 900 zł / m2 $2 480od ‍415 107 zł $104 000
4-pokojoweod 74.89 m2od ‍9 100 zł / m2 $2 280od ‍681 499 zł $170 730

Bemo Park na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Bemo Park — 1 kw. 2019
Bemo Park
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania – 3 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań78
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe podziemne (102 miejsca), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań37,92–83,18 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie, przedszkole

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Budynek wielorodzinny Bemo Park znajduje się w północno-zachodniej części Warszawy, na lewym brzegu stolicy.

Lokalizacja

Inwestycję wzniesiono przy ulicy Oławskie 1, w obrębie obszaru Bemowo-Lotnisko należącego do warszawskiej dzielnicy Bemowo. Od centrum Warszawy jest oddalona o około 8 kilometrów. Okolica inwestycji jest cicha, charakteryzuje się zabudową jednorodzinną, posiada rozwiniętą infrastrukturę oświatową, sportową, handlowo-usługową i komunikacyjną.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie budynku położone są liczne kluby sportowe, między innymi ośrodek sportowo-rekreacyjny Bemowo z pływalnią i lodowiskiem, centrum medyczne Bemowo, kliniki weterynaryjne, liczne poradnie lekarskie, restauracje, kościół, salony fryzjerskie, placówka pocztowa i oddziały banków, targowisko Bemowo, Galeria Bemowo z kinem Cinema City (800 metrów), sklepy spożywcze Żabka (400 metrów), Top Market (600 metrów), Carrefour Express (900 metrów). Tuż przy inwestycji znajduje się szkoła podstawowa nr 341, przedszkole Bajka Bemowo jest oddalone o 500 metrów, w promieniu 800 metrów położone są przedszkola Żyrafki i Jak u Mamy, o 1 kilometr jest oddalona szkoła podstawowa nr 357. Do terenów Kampinoskiego Parku Narodowego można w około 10 minut dojechać samochodem. W pobliżu leżą tereny spacerowe w lasku przy forcie Bema, Lasku na Kole i parku Sybiraków.

Architektura

Zorientowany horyzontalnie sześciopiętrowy budynek jest wykonany w stylu modernistycznym. Zastosowano nieregularny układ prostej bryły, jasne odcienie w wykończeniach elewacji, elementy dekoracyjne z brązowej cegły klinkierowej, liczne przeszklenia, stalowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji zaprojektowano chodniki, drogi dojazdowe, trawniki i aranżacje roślinne, podziemne i naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie. Na parterze budynku znajduje się prywatne przedszkole. Budynek wyposażono w cichobieżną windę.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji pozwala na korzystanie z arterii komunikacyjnych, jak to ulice Powstańców Śląskich, Wrocławskiej, Maczka, alei Władysława Reymonta, w pobliżu znajduje się również zjazd na drogę ekspresową S8. Do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem w 15-20 minut. W bezpośredniej bliskości inwestycji położona jest pętla tramwajowa Nowe Bemowo i stacja roweru miejskiego, o 550 metrów są oddalone przystanki autobusowe, o 3,5 kilometra ― stacja metra linii M1 Stare Bielany.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 78 lokali o powierzchni od 37 do 83 metrów kwadratowych, posiadają od 2 do 4 pokoi. Wyposażono je w balkony lub loggie. Oferowane są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Realizacji inwestycji dokonuje firma deweloperska Partner, działająca od 1993 roku i opiekująca się projektami zabudowy mieszkaniowej, komercyjnej i hotelarskiej. Należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada liczne nagrody i certyfikaty. Dotychczasowe realizacje tego dewelopera ulokowane w Warszawie to Stacja Praga, Żółkiewskiego 36, Smoleńska, Wyspowa 1, Hetmańska 45.

Szczegóły oferty, ceny i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Bemo Park?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Bemo Park w Warszawie?

Dostępne są 2-pokojowe, 4-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Bemo Park?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Bemo Park w Warszawie?

Deweloperem Bemo Park jest Partner.

Kiedy Bemo Park zostanie oddany do użytkowania?

Bemo Park – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o