Besta

Nowe mieszkania od dewelopera Besta

buduje od 1991
pbbesta.pl
1 obiekt
w budowie
3 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Warszawa
Warszawa i okolice
Rzeszów

O deweloperze Besta

Besta to przedsiębiorstwo budowlane, które należy do grupy kapitałowej Polservice. Firma ta działa na rynku polskim od 1991 roku i od 2009 roku prowadzi samodzielną działalność deweloperską. Besta to deweloper o międzynarodowym zasięgu, który działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Holandii, Niemczech i na Słowacji. Główna siedziba dewelopera Besta znajduje się w Rzeszowie.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Deweloper ten wznosi różnego rodzaju inwestycje, w tym obiekty mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, inwestycje usługowe, handlowe oraz przemysłowe. Dodatkowo, Besta wykonuje także zlecenia związane z modernizacją, przebudową lub remontem różnego rodzaju obiektów nieruchomości.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Wśród realizacji dewelopera Besta znajdują się budynki wielorodzinne oraz domy jednorodzinne zlokalizowane w takich miejscowościach, jak Rzeszów, Przemyśl, Krzemienica, Wrocław, Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała oraz Konstancin-Jeziorna.

Jakie nagrody i wyróżnienia posiada deweloper?

Besta to deweloper, który został wyróżniony certyfikatem jakości ISO 9001:2015 oraz posiada liczne nagrody i wyróżnienia branżowe, takie jak nagrody w konkursach Budowa Roku Podkarpacia, Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Najlepsze Firmy oraz Filary Polskiej Gospodarki.

Inna nazwa tego dewelopera należy do Grupy Kapitałowej Polservice