Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bulwary Augustówka
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Wilanów, ul. Augustówka 8-8A

Bulwary Augustówka na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Bulwary Augustówka — 4 kw. 2017
Bulwary Augustówka
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeinternet, tv kablowa, inteligentny dom
Liczba budynków2
Liczba mieszkań152
Liczba pięter3–4
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań26–81 m2
Powierzchnie dodatkowetaras, ogródek, balkon
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniawinda, monitoring, plac zabaw, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnopsrawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Bulwary Augustówka to kameralne osiedle mieszkaniowe, składające się z dwóch budynków wielorodzinnych; położone jest w północnej części warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Lokalizacja

Usytuowana przy ulicy Augustówka inwestycja leży na pograniczu dzielnic Mokotów i Wilanów. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę miejską ― usługową, handlową, oświatową i komunikacyjną, charakteryzuje się niegęstą zabudową. Inwestycja otoczona jest rozległymi terenami zieleni.

Okolica inwestycji

Najbliższe ośrodki oświatowe w okolicy inwestycji to Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie (1,1 kilometra), szkoła podstawowa nr 103 (1,2 kilometra), szkoła podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej (1,6 kilometra). W promieniu do 1500 m dostępne są też placówki przedszkolne, jak to przedszkole nr 151, Europejskie przedszkole ekologiczne i niepubliczny żłobek Baby City, przedszkole nr 56 "Wesołe Kubusie”. W okolicy znajdują się kawiarnie i restauracje, sale fitness, klub sportowy Delta, korty tenisowe i squash, apteki, salony fryzjerskie, oddziały banków i placówka pocztowa. W promieniu blisko 1,5 kilometra dostępne są sklepy spożywcze Carrefour, Biedronka, Mokpol, Żabka. Hipermarket Auchan jest oddalony o 2,3 kilometra, galeria handlowa Sadyba Best Mall ― o 1,9 kilometra. W odległości 1 kilometra położone są tereny rekreacyjne nad Jeziorkiem Czerniakowskim, park Szczubełka.

Architektura

Budynki inwestycji ― trzy- i czteropiętrowy ― charakteryzują się architekturą minimalistyczną, wzniesione są z prostej bryły i wykończone białymi tynkami. Wykonano kontrastujące pod względem kolorystycznym balustrady balkonowe. Na parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na wewnętrznym dziedzińcu wykonano strefę wypoczynku z placem zabaw i piaskownicą. Przewidziano monitoring, podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażono w windy.

Komunikacja

Osiedle jest położone w pobliżu ulicy Powsińskiej, będącej ważną arterią transportową miasta. W pobliżu znajdują się również Aleja Wilanowska i Aleja Rzeczypospolitej. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje blisko 15 minut. Tuż przy inwestycji położone są przystanki autobusowe, pozwalające zwłaszcza na dojazd do stacji metra linii M1 Wilanowska lub przesiadkowy dojazd do centrum.

O mieszkaniach

Lokale mieszkalne inwestycji posiadają od dwóch do czterech pokoi i mają metraż od 26 do 81 metrów kwadratowych. Wyposażone są w prywatne ogródki (w kondygnacji parterowej) lub balkony, oraz system inteligentnego domu. Oferowane są usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się Grupa Inwest, założona w 1996 roku i realizująca inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada liczne nagrody, między innymi Mocna Firma Godna Zaufania, Lider Polskiego Biznesu, Srebrne godło QI. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji osiedla Domeyki, Anin Park, Kałuszyńska, Zana 14, Lubartowska 8, Lazurowa/Narwik 12, Kordeckiego 45.

Szczegóły oferty, aktualne ceny mieszkań i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Bulwary Augustówka?

Wilanów, ul. Augustówka 8-8A.

Kto jest deweloperem Bulwary Augustówka w Warszawie?

Deweloperem Bulwary Augustówka jest Grupa Inwest.

Kiedy Bulwary Augustówka zostanie oddany do użytkowania?

Bulwary Augustówka – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Bulwary Augustówka na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o