Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Mehoffera
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Tarchomin, ul. Mehoffera (11,6 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynku

ul. Mehoffera
4 piętra
Sprzedane
3 kw. 2019
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Mehoffera na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań43
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań33–73 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Mehoffera jest kameralnym budynkiem wielorodzinnym o podwyższonym standardzie wzniesionym w północnej części Warszawy, na prawym brzegu miasta.

Lokalizacja

Budynek znajduje się przy zbiegu ulic Mehoffera i Talarowej, w obrębie osiedla Tarchomin należącego do warszawskiej dzielnicy Białołęka. Odległość do centrum Warszawy wynosi blisko 17 kilometrów. Inwestycję zrealizowano w cichej, otoczonej terenami rekreacyjnymi okolicy o rozwiniętej infrastrukturze miejskiej i nie gęstej, niskiej zabudowie.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji położone są salony urody i drogerie, klinika weterynaryjna, placówka pocztowa i oddziały banków, kościół, punkty gastronomiczne, Białołęcki Ośrodek Kultury, kino Okomotion, targ farmerski. Tuż przy inwestycji znajduje się sklep spożywczy Żabka, o 800 metrów jest oddalona galeria handlowa Pod Dębami ze sklepem Stokrotka oraz supermarket Biedronka, w promieniu blisko 1 kilometra leżą hipermarkety Simply Market i Kaufland, DH Tarchomin i Galeria Światowida, o 2,3 kilometra jest oddalona Galeria Północna. W okolicy dostępne są ścieżki spacerowe Kampinoskiej Doliny Wisły, parki Henrykowski, Picassa i Strumykowa oraz Ogrody Mehoffera.

Edukacja

Najbliżej położone placówki edukacyjne to żłobek nr 36 Strumyczek, przedszkole nr 226 Małego Europejczyka i niepubliczne przedszkole Miś (650 metrów), szkoła podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II i szkoła podstawowa nr 342 im. Jana Marcina Szancera (ok. 800 metrów), szkoły artystyczne i językowe.

Opieka medyczna

Nieopodal inwestycji znajdują się centra medyczne, apteki i poradnie lekarskie.

Sport

W niedużej odległości znajdują się centra sportowe, basen, boiska wielofunkcyjne, górka saneczkowa.

Komunikacja

Inwestycja leży w pobliżu zbiegu ulic Mehoffera i Światowida, ulicy Modlińskiej oraz zjazdu na drogę krajową nr 61, drogę wojewódzką nr 801 i drogę ekspresową S8. Z lewobrzeżną Warszawą łączy ją Most Marii Skłodowskiej-Curie, dojazd samochodem do centrum trwa blisko 20 minut. Tuż przy inwestycji dostępne są przystanki autobusowe obsługujące linie nr 126 i nr 133, o 750 metrów oddalone są przystanki tramwajowe (linie nr 2 i nr 17) oraz stacja roweru miejskiego.

Architektura

Pięciokondygnacyjny budynek wykonano w stylu modernistycznym, z zastosowaniem nieregularnego układu geometrycznego prostej bryły. W elewacjach użyto odcieni bieli i jasnej szarości, dodano liczne stalowe balustrady balkonowo-tarasowe. W części parterowej przewidziano przestrzeń na lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest objęty monitoringiem, zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury. Zaprojektowano podziemne miejsca postojowe oraz cichobieżną windę. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

O mieszkaniach

W skład inwestycji wchodzi 43 mieszkania o metrażu od 33 do 73 metrów kwadratowych i układzie od 2 do 4 pokoi. Lokale na parterze posiadają prywatne ogródki, do pozostałych mieszkań przynależą balkony. Dostępne są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez Grupę Inwest, działającą na terenie Warszawy i Poznania od 1996 roku. Należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, została wielokrotnie wyróżniona w konkursach deweloperskich. Inne zrealizowane przez tego dewelopera inwestycje warszawskie to Domeyki, Szklanych Domów, Anin Park, Tarnobrzeska, Kałuszyńska, Zana 14, Lubartowska 8, Siedlecka, Lazurowa/Narwik 12, Kordeckiego 45, Nizinna 29.

Szczegóły oferty, aktualne ceny mieszkań i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Mehoffera?

Tarchomin, ul. Mehoffera (11,6 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Mehoffera w Warszawie?

Deweloperem Mehoffera jest Grupa Inwest.

Kiedy Mehoffera zostanie oddany do użytkowania?

ul. Mehoffera – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Mehoffera na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o