Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Moja Północna
w Warszawie

Cena
wkrótce w sprzedaży
Deweloper
Adres
Białołęka, Tarchomin, ul. Kościeszów

Więcej o budynkach

Moja Północna III etap
ul. Kościeszów (Etap 3)
8 pięter
Wkrótce w sprzedaży
Nie wiadomo
Oddanie w 3 kw. 2025
Wkrótce w sprzedaży
Moja Północna IV etap
ul. Kościeszów (Etap 4)
Wkrótce w sprzedaży
Nie wiadomo
Nie wiadomo
Wkrótce w sprzedaży
Moja Północna I etap
ul. Kościeszów 6 (Etap 1)
8 pięter
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Moja Północna na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków4 (I-III etap)
🟧 Liczba mieszkań535 (I-III etap)
🟧 Liczba pięter5–8
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań25–101 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, monitoring, komórki lokatorskie, wózkarnia, plac zabaw, usługi w budynku, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,68

Opis Inwestycji

O inwestycji

Wieloetapowa inwestycja Moja Północna składa się z wielorodzinnych budynków mieszkalnych i jest położona w północnej części Warszawy, w dzielnicy Białołęka.

Lokalizacja

Inwestycja leży u zbiegu ulic Kościeszów i Pałuków, na obszarze białołęckiego osiedla Tarchomin. Dobrze skomunikowana z centrum okolica jest otoczona rozległymi terenami zielonymi, posiada rozwijającą się infrastrukturę handlowo-usługową, sportową i oświatową.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej: restauracje, sklepy spożywcze (Biedronka, Żabka, Carrefour), supermarkety Lidl i Lewiatan, centrum handlowe Galeria Północna, oddziały banków i bankomaty, placówka pocztowa, Urząd Dzielnicy Białołęka, stacja paliw, punkty usługowe. Park Srebrna Góra położony jest w odległości 650 m, do parku Wydmy Tarchomińskie ― 1500 m, rozległych terenów Kampinoskiej Doliny Wisły – 2500 m.

Edukacja

W odległości 1100 metrów położona jest Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego, Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi, Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego i Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka oddalone są o 1300 m. Pobliskie ośrodki przedszkolne to Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 430 – 950 m, Przedszkole nr 76 im. Warsa i Sawy – 1150 m, Przedszkole nr 64 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka, Przedszkole nr 192 "Wesoły Pędzelek" – 1300 m, Żłobek i Przedszkole Pozytywka, Żłobek i przedszkole „Lula” – 1500 m.

Opieka medyczna

Nieopodal inwestycji znajdują się apteka, SPZOZ Warszawa-Białołęka, prywatne gabinety lekarskie, centra medyczne Enel-Med i Lux Med.

Sport

W niedużej odległości znajdują się klub Energy Fitness, boisko, siłownia Total Fitness, ośrodek rehabilitacyjno-sportowy Markus.

Komunikacja

Tuż przy inwestycji dostępny jest przystanek autobusowy Ceramiczna z autobusami nr 211, 516 i N63, z którego dojechać można zwłaszcza do stacji metra linii M1 Marymont lub stacji linii M2 Dworzec Wileński. Przystanek autobusowy Białołęka-Ratusz jest oddalony o 450 m i umożliwia komunikację autobusami nr 126, 186, 314, 509, 511, 516, 518, 723, 731, N03, N13, N63. Droga krajowa nr 61, która leży na obszarze województw mazowieckiego i podlaskiego, a także łączy Warszawę z Augustowem i drogą nr 8 przebiega w 350 m. Dojazd samochodem do centrum stolicy zajmuje blisko 25 minut.

Architektura

Utrzymane w jasnej kolorystyce budynki osiedla są wzniesione z prostej bryły, w minimalistycznym stylu nowoczesnym. Mieszkania w budynku i teren osiedla przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Projekt architektoniczny dopełniają duże okna i przestronne części wspólne.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Teren osiedla jest objęty całodobowym monitoringiem, zagospodarowany zielenią. Przewidziano miejsca parkingowe w garażu podziemnym i na parkingu naziemnym, komórki lokatorskie, wózkownie, plac zabaw. Na parterze budynków zaprojektowane są lokale usługowe.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne. Metraż mieszkań osiedla wynosi od około 29 do 78 metrów kwadratowych. Do mieszkań na parterze przynależne są prywatne ogródki, do reszty lokali ― balkony, loggie lub tarasy.

O deweloperze

Inwestycją osiedla Moja Północna opiekuje się deweloper ECO-Classic. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe i specjalizuje się w budownictwie lokali usługowych i biurowych, mieszkań i apartamentów w Warszawie i Gdańsku. Wśród zrealizowanych w Warszawie inwestycji dewelopera są między innymi rezydencje Pod Orłem, Merliniego, Południowa, Rezydencja Canaletto, apartamenty Trio, zespoły mieszkaniowe Bobrowiecka 3 i Czerska18, osiedle Hubertus.

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera o starcie sprzedaży tej inwestycji
Otrzymasz od nas wiadomość od razu jak sprzedaż rozpocznie się lub pojawi się nowa informacja o tej inwestycji
Podoba Ci się Moja Północna?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania
Inna nazwa tej inwestycji Moja Polnocna.

Jaki jest adres Moja Północna?

Białołęka, Tarchomin, ul. Kościeszów.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Moja Północna?

Wkrótce w sprzedaży.

Kto jest deweloperem Moja Północna w Warszawie?

Deweloperem Moja Północna jest ECO-Classic.

Kiedy Moja Północna zostanie oddany do użytkowania?

  • Etap 1, Etap 2 – zbudowane
  • Etap 3, Etap 4 – planowane
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o