Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Kamińskiego 1
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Białołęka, Tarchomin, ul. Kamińskiego 1 (11,2 km od centrum Warszawy)

Kamińskiego 1 na mapie Warszawy

Białołęka, Tarchomin, ul. Kamińskiego 1 (11,2 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Kamińskiego 1 — 1 kw. 2017
Kamińskiego 1
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań83
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe naziemne (garaż wielopoziomowy)
Powierzchnia mieszkań31,4–83,5 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniamonitoring, winda

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,65 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Kamińskiego 1 to budynek wielorodzinny, ulokowany w zachodniej części warszawskiej dzielnicy Białołęka.

Lokalizacja

Inwestycję usytuowano przy ulicy Kamińskiego, w centrum osiedla Tarchomin, należącego do lewobrzeżnej części stolicy, blisko rzeki Wisły i ważnych tras komunikacyjnych. Okolica osiedla jest rozwinięta pod kątem handlowo-usługowym, oświatowym i wypoczynkowo-rekreacyjnym.

Okolica inwestycji

Położone najbliżej placówki edukacyjne to Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 Tarchominek (500 m), Szkoła Podstawowa nr 355 (650 m), Żłobek Publiczny nr 36 Strumyczek i Przedszkole nr 226 z Oddziałami Integracyjnymi Małego Europejczyka (750 m), Niepubliczne Przedszkole Miś (800 m), Szkoła Podstawowa nr 366 imienia Jana Pawła II, angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne Akadero oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 imienia Jana Marcina Szancera (1,1 km). W promieniu około 1,5 km dostępne są restauracje, kawiarnie, salony kosmetyczne, placówka Poczty Polskie, supermarkety Biedronka, Auchan, Carrefour, Lidl, Tesco i Simply Market, centra handlowe Galeria Pod Dębami oraz Galeria Północna.

O 1,2 km od apartamentowca oddalony jest Park Picassa z przestronną powierzchnią spacerową i placem zabaw. Nieopodal ośrodka znajdują się plaża miejska oraz ostoja siedliskowa Kampinoska Dolina Wisły. W odległości 1,3 km od inwestycji ulokowany jest Park Henrykowski ze ścieżkami i strefami wypoczynku.

Architektura

6-piętrowy budynek wzniesiono z prostej bryły w nowoczesnym stylu minimalistycznym. Elewację utrzymano w jasnej kolorystyce, z kontrastującymi elementami dekoracyjnymi oraz przeszklonymi balustradami balkonowymi.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest zamknięty i monitorowany. Przewidziano wielopoziomowy parking podziemny. Budynek posiada cztery klatki, z których każda wyposażona jest w cichobieżną windę. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe. Wokół inwestycji założono trawniki i chodniki.

Komunikacja

W 450 metrach od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy linii nr 2 i nr 17. W około 2,5 kilometrach dostępna jest stacja SKM Warszawa Płudy. Osiedle leży w 1,5 kilometrach od drogi krajowej nr 61, pozwalającej na dogodne poruszanie się po strefie aglomeracyjnej i mieście, zwłaszcza do ścisłego centrum stolicy można dojechać w 20 minut.

O mieszkaniach

W budynku łącznie zaprojektowano 83 mieszkania o układzie od 1 do 5 pokoi i powierzchni od 31 do 84 metrów kwadratowych. Mieszkania na piętrach posiadają balkony.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga, założona w 1970 roku. Firma współpracuje z Polskim Czerwonym Krzyżem i Polskim Związkiem Emerytów, posiada wyróżnienie Prezydenta Warszawy. Zrealizowane przez firmę warszawskie inwestycje to między innymi Namysłowska (Nowa Praga), Wrzosy (Tarchomin), Stacja Targówek (Targówek), Białostocka 48 (Praga).

Szczegóły oferty, aktualne ceny mieszkań i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Kaminskiego 1.

Jaki jest adres Kamińskiego 1?

Białołęka, Tarchomin, ul. Kamińskiego 1 (11,2 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Kamińskiego 1 w Warszawie?

Deweloperem Kamińskiego 1 jest RSM Praga.

Kiedy Kamińskiego 1 zostanie oddany do użytkowania?

Kamińskiego 1 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Kamińskiego 1 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o