Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Metro Targówek
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Ossowskiego 11 (5,1 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynku

ul. Ossowskiego 11 (Metro Targówek)
8 pięter
Sprzedane
3 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2019
Sprzedane

Metro Targówek na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań92
🟧 Liczba pięter8
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań50,42–101,85 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniaochrona, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,53–2,75 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Metro Targówek to nowoczesny o wysokim standardzie budynek wielorodzinny, usytuowany na warszawskim Targówku.

Lokalizacja

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Ossowskiego, od centrum miasta oddalony jest o około 5 km. Okolica cechuje się bezpośrednią bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych, rozwiniętą infrastrukturą miejską oraz dogodnym połączeniem z pozostałymi częściami Warszawy.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są prywatne centrum medyczne, bank, apteka, stacja benzynowa, kościół, kawiarnia, restauracja, pizzeria, placówka pocztowa, sklepy spożywcze Żabka i Top Market Kanwa (300 m), Biedronka (600 m), Odido (700 m), Topaz (900 m), Lidl (1000 m), ABC (1100 m), Kaufland (1300 m), Lewiatan (1800 m). W sąsiedztwie inwestycji są kilka placówek edukacyjnych, między innymi Przedszkole Nr 150 (150 m), Żłobek 44 (220 m), Przedszkole nr 94 (300 m), CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana (350 m), Przedszkole nr 81 (450 m), XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli (550 m), Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka (600 m), Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego (650 m). Inwestycja ulokowana jest w pobliżu terenów zielonych i wypoczynkowo-rekreacyjnych. W odległości 450 m jest położony Park im. Stefana Wiecheckiego "Wiecha" z placem zabaw, Skwer Bolesława Dubickiego – 1,3 km, Ośrodek Sportu Namysłowska - 1,9 km.

Architektura

Osiedle tworzy dziewięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny o nieregularnym układzie bryły, wykonany w nowoczesnej kwintesencji, biało-szarej kolorystyce, minimalistycznej architekturze, z dużymi oknami. Przeszklone balustrady balkonowe stanowią część układu architektonicznego.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty, objęty całodobową ochroną i monitoringiem, zagospodarowany zielenią, wykonano tu chodniki i zielone trawniki. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym. Osiedle jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

W bezpośredniej bliskości osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii 120, 156, 160, 212, 527, N02, N12 (160 m). Stacja metra linii M2 Targówek Mieszkaniowy oddalona jest o 210 m, do przystanku tramwajów nr 1, 3, 4, 25, 41 odległość wynosi 1000 m. Inwestycja leży w pobliżu ulicy św. Wincentego, która prowadzi do zjazdu na trasę nr 634 i pozwala na wygodny dojazd samochodem do pozostałych części Warszawy.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o powierzchniach od 50 do 102 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w loggie lub tarasy.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez Robotniczą Spółdzielnię Mieszkaniową Praga, działającą na rynku od 1970 roku. Deweloper współpracuje z Polskim Czerwonym Krzyżem i Polskim Związkiem Emerytów, posiada wyróżnienie Prezydenta Warszawy. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji w Warszawie są między innymi osiedla Namysłowska, Wrzosy, Stacja Targówek, Białostocka 48.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Metro Targowek.

Jaki jest adres Metro Targówek?

ul. Ossowskiego 11 (5,1 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Metro Targówek w Warszawie?

Deweloperem Metro Targówek jest RSM Praga.

Kiedy Metro Targówek zostanie oddany do użytkowania?

Metro Targówek – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Metro Targówek na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o