Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Metro Targówek
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Targówek, ul. Ossowskiego 11 (5,1 km od centrum Warszawy)

Metro Targówek na mapie Warszawy

Targówek, ul. Ossowskiego 11 (5,1 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Metro Targówek — 3 kw. 2016
Metro Targówek
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań92
Liczba pięter8
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań50,42–101,85 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniaochrona, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,53–2,75 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Metro Targówek to nowoczesny o wysokim standardzie budynek wielorodzinny, usytuowany na warszawskim Targówku.

Lokalizacja

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Ossowskiego, od centrum miasta oddalony jest o około 5 km. Okolica cechuje się bezpośrednią bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych, rozwiniętą infrastrukturą miejską oraz dogodnym połączeniem z pozostałymi częściami Warszawy.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są prywatne centrum medyczne, bank, apteka, stacja benzynowa, kościół, kawiarnia, restauracja, pizzeria, placówka pocztowa, sklepy spożywcze Żabka i Top Market Kanwa (300 m), Biedronka (600 m), Odido (700 m), Topaz (900 m), Lidl (1000 m), ABC (1100 m), Kaufland (1300 m), Lewiatan (1800 m). W sąsiedztwie inwestycji są kilka placówek edukacyjnych, między innymi Przedszkole Nr 150 (150 m), Żłobek 44 (220 m), Przedszkole nr 94 (300 m), CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana (350 m), Przedszkole nr 81 (450 m), XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli (550 m), Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka (600 m), Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego (650 m). Inwestycja ulokowana jest w pobliżu terenów zielonych i wypoczynkowo-rekreacyjnych. W odległości 450 m jest położony Park im. Stefana Wiecheckiego "Wiecha" z placem zabaw, Skwer Bolesława Dubickiego – 1,3 km, Ośrodek Sportu Namysłowska - 1,9 km.

Architektura

Osiedle tworzy dziewięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny o nieregularnym układzie bryły, wykonany w nowoczesnej kwintesencji, biało-szarej kolorystyce, minimalistycznej architekturze, z dużymi oknami. Przeszklone balustrady balkonowe stanowią część układu architektonicznego.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty, objęty całodobową ochroną i monitoringiem, zagospodarowany zielenią, wykonano tu chodniki i zielone trawniki. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym. Osiedle jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

W bezpośredniej bliskości osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii 120, 156, 160, 212, 527, N02, N12 (160 m). Stacja metra linii M2 Targówek Mieszkaniowy oddalona jest o 210 m, do przystanku tramwajów nr 1, 3, 4, 25, 41 odległość wynosi 1000 m. Inwestycja leży w pobliżu ulicy św. Wincentego, która prowadzi do zjazdu na trasę nr 634 i pozwala na wygodny dojazd samochodem do pozostałych części Warszawy.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o powierzchniach od 50 do 102 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w loggie lub tarasy.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez Robotniczą Spółdzielnię Mieszkaniową Praga, działającą na rynku od 1970 roku. Deweloper współpracuje z Polskim Czerwonym Krzyżem i Polskim Związkiem Emerytów, posiada wyróżnienie Prezydenta Warszawy. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji w Warszawie są między innymi osiedla Namysłowska, Wrzosy, Stacja Targówek, Białostocka 48.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Metro Targowek.

Jaki jest adres Metro Targówek?

Targówek, ul. Ossowskiego 11 (5,1 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Metro Targówek w Warszawie?

Deweloperem Metro Targówek jest RSM Praga.

Kiedy Metro Targówek zostanie oddany do użytkowania?

Metro Targówek – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Metro Targówek na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o