Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Strumykowy Zakątek
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Strumykowa 14-14B

Więcej o budynkach

Strumykowy Zakątek
ul. Strumykowa 23 (Strumykowy Zakątek I)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2015
Oddano w 4 kw. 2016
Sprzedane
Strumykowy Zakątek 2
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Strumykowa 14 (Budynek 14)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2015
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane

Strumykowy Zakątek na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków4
🟧 Liczba mieszkań129
🟧 Liczba pięter3
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań30–99,86 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, dziedziniec, winda, komórki lokatorskie, usługi w budynku, domofon

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Strumykowy Zakątek to kameralna inwestycja budynków wielorodzinnych położona na prawym brzegu Warszawy, w północnej części miasta.

Lokalizacja

Osiedle wzniesiono przy ulicy Strumykowej, przy zbiegu osiedli Tarchomin i Nowodwory w granicach warszawskiej dzielnicy Białołęka. Inwestycja jest oddalona od centrum Warszawy o około 17 kilometrów. Okolica jest cicha i otoczona licznymi terenami spacerowymi, charakteryzuje się nie gęstą zabudową mieszkaniową i rozwiniętą infrastrukturą miejską.

Okolica inwestycji

W okolicy znajdują się ośrodki sportowe, w tym Białołęcki Ośrodek Sportu z basenem, górka saneczkowa, szpitale i kliniki medyczne, salony kosmetyczne, apteki, drogerie, gabinet weterynaryjny, urząd pocztowy, kawiarnie i restauracje, kościoły, szkoły językowe, Białołęcki Ośrodek Kultury, kino, targ farmerski, sklepy spożywcze ABC (150 metrów) i Żabka (300 metrów), hipermarket Simply Market, sklep Biedronka (ok. 650 metrów), galeria handlowa Pod Dębami i DH Tarchomin (800 metrów), Galeria Światowida (1,2 kilometra), hipermarket Kaufland (1,9 kilometra), Galeria Północna (2,2 kilometra). Najbliższe placówki edukacyjne to żłobek nr 36 Strumyczek i przedszkole nr 226 Małego Europejczyka (150 metrów), niepubliczne przedszkole Miś (400 metrów), szkoła podstawowa nr 342 im. Jana Marcina Szancera (500 metrów), szkoła podstawowa nr 344 im. Powstania Warszawskiego (700 metrów). W pobliżu położone są tereny Kampinoskiej Doliny Wisły, park Henrykowski i park Picassa.

Architektura

Trzypiętrowe budynki utrzymano w stylu nowoczesnym, zastosowano prostą bryłę i częściowo skośne dachy. W wykończeniach elewacji użyto cegły klinkierowej, paneli i tynków, stanowią one kolorystyczne połączenie bieli, szarości i beżu. Dodano przeszklone balustrady balkonowe i elementy dekoracyjne w odcieni drewna. W części inwestycji przewidziano lokale handlowo-usługowe na parterze.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest zamknięty i zagospodarowany zielenią, wykonano tu trawniki i chodniki, plac zabaw dla dzieci, wewnętrzny zielony dziedziniec z elementami małej architektury. Zaprojektowano komórki lokatorskie oraz podziemne miejsca postojowe. W budynkach zainstalowano windy.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dostęp do ulic Światowida, Modlińskiej, DK nr 61, DW nr 801 i drogi ekspresowej S8, mostu Marii Skłodowskiej-Curie. Do centrum Warszawy można dojechać samochodem w około 20 minut. W odległości 400 metrów znajdują się przystanki autobusowe (linie nr 126, nr 186, nr 509) i tramwajowe (linia nr 2), o 600 metrów jest oddalona stacja roweru miejskiego.

O mieszkaniach

Powierzchni mieszkań inwestycji wynoszą od 30 do 99 metrów kwadratowych, są to lokale dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe wyposażone w instalację domofonową. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, do pozostałych lokali ― balkony i tarasy.

O deweloperze

Inwestycję realizuje Grupa Kalter działająca na terenie województw mazowieckiego i podlaskiego. Dotychczasowe warszawskie inwestycje dewelopera to Osiedle Amsterdam, La Melodie, Soho Feniks, Nordic Living, osiedla Bravo i Palladium, La Premiere i inne.

W Biurze sprzedaży dewelopera można uzyskać szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach i promocjach.

Inna nazwa tej inwestycji Strumykowy Zakatek.

Jaki jest adres Strumykowy Zakątek?

ul. Strumykowa 14-14B.

Kto jest deweloperem Strumykowy Zakątek w Warszawie?

Deweloperem Strumykowy Zakątek jest Kalter.

Kiedy Strumykowy Zakątek zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 14, Budynek 14A, Budynek 14B, Strumykowy Zakątek I – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Strumykowy Zakątek na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o