Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Cascade Residence
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Mokotów, ul. Modzelewskiego 63

Cascade Residence na mapie Warszawy

Etap budowy

Cascade Residence
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeinternet, tv kablowa
Liczba budynków1
Liczba mieszkań39
Liczba pięter5–9
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań50–182 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, loggia
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniawinda, patio

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,71 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Cascade Residence jest kameralnym kompleksem apartamentowym, wykonanym w wysokim standardzie i położonym w centrum warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Zygmunta Modzelewskiego 63, na pograniczu osiedli Wierzbno i Ksawerów, wchodzących w skład dzielnicy Mokotów. Od centrum Warszawy jest oddalona o około 6 kilometrów. Okolica charakteryzuje się nowoczesną zabudową mieszkaniową i rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową, rozrywkową, transportową, rekreacyjną.

Okolica inwestycji

Dostępne w okolicy inwestycji ośrodki oświatowe to XLIX liceum ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego (350 metrów), szkoła podstawowa nr 119 im. 3. Berlińskiego Pułku Piechoty (700 metrów), szkoła podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza (950 metrów), przedszkole nr 199 i muzyczne przedszkole Montessori "MocArt" (300 metrów), przedszkole nr 189 "Na Wierzbnie" (450 metrów). W pobliżu inwestycji znajdują się kawiarnie, bary, restauracje, sale sportowe, gabinety kosmetyczne i lekarskie, apteki, kościół, Mokotowskie Centrum Medyczne, Park Wodny Warszawianka, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Znajdujące się w odległości do 300 metrów sklepy spożywcze to Żabka, ABC, Carrefour Express i 1 minute. Galeria Mokotów leży w odległości blisko 1,8 kilometra. Park Arkadia z Pałacem Królikarnia oddalony jest o 1,3 kilometra.

Architektura

Apartamentowiec o zróżnicowanej wysokości (od 5 do 9 pięter) wzniesiono z prostej bryły w stylu modernistycznym. W elewacji zastosowano połączenie materiałów wykończeniowych, które uwarunkowało kolorystykę budynku (stonowane odcienie szarości, bieli, elementy w kolorze drewna). Na parterze przewidziano miejsce na lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ma teren zamknięty. Wykonano tu zielone patio z kaskadową fontanną, elementy małej architektury, zaprojektowano lobby z całodobową recepcją. Przewidziano wewnętrzne miejsca postojowe.

Komunikacja

Inwestycja leży niedaleko węzła kominukacyjnego przy zbiegu ulicy Woroniczej i Alei Niepodległości pozwalającego na szybki dojazd do innych części Warszawy. Dojazd samochodem do centrum stolicy zajmuje blisko 15-20 minut. W bezpośredniej bliskości inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja rowerów miejskich Veturilo oraz stacja metra linii M1 Wierzbno.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 39 apartamentów o powierzchni od 50 do 182 metrów kwadratowych i układzie od jednego do czterech pokoi, wśród których są także lokale dwupoziomowe. Apartamenty są wyposażone w panoramiczne okna oraz balkony, tarasy i loggie, lokale w górnej kondygnacji posiadają antresole.

O deweloperze

Realizacji inwestycji dokonuje firma Marvipol Development S.A., będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i działająca na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji ― Central Park Ursynów, Apartamenty Mokotów Park, Osiedle Zielona Italia, Topiel Nr 18.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Cascade Residence?

Mokotów, ul. Modzelewskiego 63.

Kto jest deweloperem Cascade Residence w Warszawie?

Deweloperem Cascade Residence jest Marvipol Development.

Kiedy Cascade Residence zostanie oddany do użytkowania?

Cascade Residence – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Cascade Residence na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o