Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Dom Hygge
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Sielce, ul. Bobrowiecka

Więcej o budynku

ul. Bobrowiecka 1B (Dom Hygge)
6 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Dom Hygge na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań51
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne (21 miejsc), miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań35–159 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniamonitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,75 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Dom Hygge jest kameralnym apartamentowcem położonym na warszawskim Mokotowie.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy ulicy Bobrowieckiej, na pograniczu mokotowskich osiedli Sielce i Czerniaków, w cichej, dobrze skomunikowanej z miastem i posiadającej rozwiniętą infrastrukturę okolicy.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji dostępne są liczne ośrodki oświatowe, jak to Liceum ogólnokształcące im. Salvadora Dalego (300 metrów), szkoła podstawowa im. św. Franciszka (350 metrów), szkoła podstawowa specjalna nr 302 (800 metrów), przedszkole nr 210 (400 metrów), przedszkole nr 391 (700 metrów). W okolicy znajdują się liczne placówki szkoleniowe, uczelnie wyższe, restauracje, puby, apteki, prywatne gabinety lekarskie, centrum medyczne LuxMed, oddział Poczty Polskiej, kościół, boisko piłkarskie, tor łyżwiarski Stegny. Pobliskie sklepy spożywcze to Żabka, ABC i Carrefour Express oddalone o mniej niż 200 metrów, supermarket Tesco leży w odległości 650 metrów. Tuż przy inwestycji jest centrum handlowe Panorama. Od parku Sieleckiego inwestycja jest oddalona o około 750 metrów, od parków Promenada, Morskie Oko i Łazienki Królewskie ― o około 1,5 kilometry, od Jeziora Czerniakowskiego czy parku Arkadia ― o około 2 kilometry.

Architektura

Siedmiopiętrowy apartamentowiec wzniesiono z prostej bryły, w stylu modernistycznym. W elewacji zastosowano jasne odcienie i liczne przeszklenia, między innymi w balustradach balkonowych. Zaprojektowano “zielony dach” i lokale handlowo-usługowe na parterze.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ma teren otwarty, monitorowany, jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przewidziano miejsca postojowe naziemne oraz w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym, komórki lokatorskie. W budynku zainstalowano cichobieżną windę.

Komunikacja

Inwestycja jest położona w pobliżu zbiegu ulicy Czerniakowskiej i Alei Wincentego Witosa, dostępny jest zjazd na drogę DK2 oraz drogę S2. Do ścisłego centrum Warszawy można dojechać samochodem w 15-20 minut. Najbliższe przystanki autobusowe oddalone są o 400 metrów, pozwalające na bezprzesiadkowy dojazd do centrum, w odległości 650 metrów jest stacja rowerów miejskich Veturilo.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 51 apartamentów o powierzchni od 35 do 159 metrów kwadratowych. Są to lokale o układzie od 1 do 5 pokoi oraz penthousy. Wykonano drewnianą stolarkę okienną; w lokalach o powierzchni powyżej 100 m2 są to przesuwane okna typu HS. Każdy z apartamentów wyposażony jest w balkon lub/i taras. Dostępne są usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się warszawska firma Dynamic Development, działająca na rynku nieruchomości od 18 lat. Posiada tytuł Dewelopera Roku. Inne inwestycje firmy w Warszawie to Zielona Polana, Lake Village.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Dom Hygge?

Sielce, ul. Bobrowiecka.

Kto jest deweloperem Dom Hygge w Warszawie?

Deweloperem Dom Hygge jest Dynamic Development.

Kiedy Dom Hygge zostanie oddany do użytkowania?

Dom Hygge – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Dom Hygge na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o