Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Dom Pod Szóstką
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6

Więcej o budynku

ul. Ficowskiego 6 (Dom Pod Szóstką)
3 piętra
Sprzedane
4 kw. 2017
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Dom Pod Szóstką na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań105
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 130 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań29–96 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,72 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Dom Pod Szóstką to kameralny budynek wielorodzinny na Warszawskim Żoliborzu.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy przy ulicy Ficowskiego 6, w oddaleniu o około 200 m od ulicy Powązkowskiej. W pobliżu dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury wielkomiejskiej, obszerne tereny zielone.

Okolica inwestycji

W promieniu 1000 m od inwestycji znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy spożywcze, placówki medyczne i edukacyjne, apteki, kluby sportowe, punkty handlowo-usługowe. Centrum handlowe Westfield Arkadia położone jest w odległości około 1500 m. Do Lasku na Kole i Parku im. Księcia Janusza odległość wynosi około 1100 m, do Parku Olszyna - 1400 m, do Fortu Bema - 2300 m.

Architektura

Niewysoki, trzypiętrowy Dom Pod Szóstką utrzymany jest w neutralnych barwach. Budynek architekturą nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Żoliborza, zaprojektowany jest na planie liczby siedem. Ramiona budynku stanowią ramę dla wewnętrznego, dyskretnie ogrodzonego, zielonego dziedzińca. Na parterze znajdują się dwa lokale usługowe.

Infrastruktura osiedla

Do budynku od strony ulicy prowadzi reprezentacyjne wejście z lobby. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, miejsca postojowe w garażu podziemnym. Teren inwestycji jest ogrodzony, na dziedzińcu wewnętrznym zaprojektowane są strefy rekreacyjne.

Komunikacja

Inwestycja posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji. Tuż przy osiedlu znajduje się kilka przystanków autobusowych (linie 103, 122, 180, N41, N91), do stacji PKP Warszawa Powązki (linie KM, S3, S9) - 850 m. Przystanki tramwajowe dostępne są w odległości 1100 m. Odległość do stacji PKP Warszawa Gdańska i stacji metra linii M1 Dworzec Gdański wynosi około 2700 m. Bliskość Alei Prymasa Tysiąclecia oraz drogi ekspresowej S8 pozwala na szybki dojazd samochodem do innych części Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W budynku łącznie znajduje się 105 jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchniach od 29 do 96 metrów kwadratowych. Pomieszczenia są o ponadstandardowej wysokości - 2,72-2,75 m, z dużymi przeszkleniami okiennymi od podłogi do sufitu. Lokale na parterze mają dostęp do ogródków, zlokalizowane na piętrach posiadają loggie lub balkony.

O deweloperze

Dom Pod Szóstką to projekt polskiego dewelopera Napollo, który prowadzi działalność inwestycyjną od 2007 r. Firma jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich, specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach nieruchomości handlowych i mieszkaniowych. Wśród inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych przez dewelopera w Warszawie są między innymi osiedla Nowe Południe, Nowy Park, Nowy Punkt, Niemcewicza 17, Niemcewicza 19.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Dom Pod Szostka.

Jaki jest adres Dom Pod Szóstką?

Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6.

Kto jest deweloperem Dom Pod Szóstką w Warszawie?

Deweloperem Dom Pod Szóstką jest Napollo.

Kiedy Dom Pod Szóstką zostanie oddany do użytkowania?

Dom Pod Szóstką – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Dom Pod Szóstką na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o